Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól veszi figyele...

Hány éves kortól veszi figyelembe a gyámhivatal a gyerek szavát? Ideglenes elhelyezésben van 8 éves és most az anyahoz akarják elhelyezni

Figyelt kérdés
febr. 29. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Az még mindig nem derült ki, hogy az anya szülői jogai érvényben vannak-e...


Ha 4 éve nem találkozott a gyerekkel, akkor nem fogják most hirtelen kiszakítani és az anyánál elhelyezni. A gyámhatóság/bíróság a gyermek érdekeit fogja figyelembe venni.

febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen a szülői joga érvényben van nem szüntette meg senki sem. Illetve tavaly beadot egy kérelmet a gyamhivatal felé lathatasra de azóta ügyészi körözés van az apán mert nem volt hajlandó oda sem befáradni. A nagymama 70éves jövedelem nincs neki. Illetve elvileg lopja az áramot
febr. 29. 16:06
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apa nem szerepel apaként, akkor mi köze az egészhez?
febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Most valamiért igy hirtelen gyorsba történik minden voltak mar kint környezet tanulmanyon és az esetmenedzser azt irta hogy az anyánál kéri a gyerek elgelyezését.
febr. 29. 16:13
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a másik szülőnel van a gyerek elhelyezve, akkor nagy eséllyel megkapja az anya a felügyeleti jogot, de ehhez teljesülnie kell minden elvart feltételnek amit a gyamhivatal megszabott
febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az még mindig nem derült ki, hogy az anya szülői jogai érvényben vannak-e..."

"Igen a szülői joga érvényben van nem szüntette meg senki sem."


Nem, nincs szülei felügyeleti joga, mert akkor nem lenne q nagymama a gyám

febr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szerintem tudomásom szerint szünetetelve van mivel ideiglenesen lett a nagymama a gyám.
febr. 29. 16:16
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még ezt irtad: "Igen a szülői joga érvényben van nem szüntette meg senki sem."
febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést nem jol irtam most kerdeztem rá
febr. 29. 16:20
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Az anya keressen ügyvédet.


Ennek, itt semmi értelme, mert a kérdező össze-vissza ír, és szerintem nem érti se a válaszokat, se a kérdéseket.

febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!