Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a férjemnek...

Mit tegyek, hogy a férjemnek is, nekem is jó legyen? Szexről van szó. Szülés után jóval.

Figyelt kérdés
Tudom, volt már több ilyen kérdés. A problémám a következő: 9 hónapja szültem, de a szex számomra kínszenvedés. Nem fáj, hanem nem kívánom, sőt, tiltakozik ellene mindenem, mindvégig. Ez akkor nincs, ha alkoholt iszom, az ellazít, na de ez nem megoldás. A férjem megértő, de látom Rajta, hogy szomorú, úgy érzi, már nem vonzó számomra. Pedig most is gyönyörűnek látom, de este, amikor letesszük a kétévest meg a 9 hóst, már csak egy zacskó chipsre, egy jó könyvre vagy fürdőre és az alvásra tudok gondolni. Nem az a típus, aki máshol keresne vigaszt, viszont tényleg boldogtalanabb, és ez fáj...Ha ugyanebben a cipőben jártatok, hogyan múlt el? Kérem, olyanok ne írjanak, akik a 6 hetet sem bírták kivárni, mert az csak mélyíti bennem a kétségbeesést.
2010. okt. 25. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy elfaradsz a nap vegere, kimerulsz teljesen. Egyaltalan miert kell nap vegere idoziteni? Reggel is jo tud az lenni...
2010. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miert kell az estet megvarni, mire teljesen kifaradsz? Probaljatok meg reggel, vagy a nap masik idoszakaban, ha gyerekek, ido engedi, "jozan" fejjel.
2010. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még? Én 10 hósan hagytam abba a szoptatást, utána minden sokkal jobb lett.

Legyetek egy kicsit kettesben, küldjétek el sétálni egy órára a nagyival a gyerekeket. Vagy kiránduljatok, stb.

2010. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Reggel? 5-kor kel a pici, férjem meg fél 6-kor indul dolgozni, délután 5 körül jön meg, akkor játszóterezés, esti menet (vacsi-fürdetés-altatás...) Ebbe nem fér bele sajnos. Reggel meg halálomon vagyok, nem is látok ki a fejemből, ekkor sosem szexeltem.
2010. okt. 25. 14:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, mindig is tápszeres volt a pici, tehát a hormonjaim elvileg visszaálltak...:-(
2010. okt. 25. 14:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia igy távolról kezet is foghatnánk,úgyan ez a helyzet pedig addig olyan jól működött és most is gondolok a sexre de mire odakerülök inkább hagyjuk.Nálunk minden vita főoka ez,hátha egyszer minden oké lesz csak le ne lépjen addig.
2010. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szia! a helyzet szintén ugyanez...

9 hónapos és 2 éves mellett :)

ráadásul nekem estére már könyv, vagy chips se kell, csak aludhassak végre. egyetlen porcikám se kívánja a szexet, a férjem türelmes, de nem hiszem, hogy a végtelenségig.

megoldást nem tudok sajnos.

nincs valami természetes női vágykeltő (mint alvásra a sedativ pc) ???

más napszak, több pihenés nálunk is kilőve...

2010. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igaz én még csak 5 hete szültem,de én is igy érzem,fogalmam nincs mikor lesz olyan hogy végre egy normálisat tudjunk szeretkezni,van egy 16 hónaposunk és egy 1 hónaposunk,tegnap este fél kilenckor aludtam el,és ez majdnem minden nap igy van...katasztrófa
2010. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia.

A lányom 17 hónapos,és születése óta kb 3x szexeltünk,akkor is mindig úgy,hogy előtte egy pohár bort megittunk kettesben a teraszon ücsörögve.

Nekem csak egy aprócska dologgal könnyebbb a dolgom,mégpedig hogy a férjem is éppen így van ezzel mint én.

Mi nem egymást nem kívánjuk,hanem magát a szexet.

Elég elkeserítő a helyzet,írtam is ki már kérdést ezzel kapcsolatban,de ezt egész egyszerűen csak olyan ember érti meg aki ugyanebben a cipőben jár.

Nekem is és neked is hiába ad valaki tanácsot,hogy hogyan kell és hogyan lehet feldobni az ember párkapcsolatát,és szexuális életét,mert azzal semmire nem megyek. Én is tudom,hogy miket lehetne tenni azért hogy jobb legyen,de hiába ha nincs hozzá energiám.

Pedig nekünk még csak egy gyerekünk van. Ha így folytatjuk nem is lesz több pedig már nagyon szeretnénk.

Szóval,segíteni nem tudok neked,egyszerűen csak azt mondani,hogy megértelek,és tökéletesen átérzem a helyzetet.

Én már 100x elhatároztam,hogy kitalálok valamit,és elcsábítom a férjemet,az utolsó utáni kis erőfoszlányaimat összeszedve elmentem fürdeni miután letettem a gyereket,felkészültem,de aztán mire befeküdtem az ágyba és megéreztem hogy milyen jó feküdni már nem kezdeményeztem...és a párom sem,mert ő is fáradt volt.

Így megy ez másfél éve,és nem tudom,hová fog ez vezetni.

2010. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csajok, csak azt tudom mondani, hogy idővel helyre áll. A szoptatás után még 3 hónap kb. (Bár bevallom, nekem sokat segített az utóbbi időben, hogy elkezdtem szedni egy fogyiport, aminek az lett a mellékhatása, hogy nem vagyok fáradt. Vagyis nem este 8-kor, hanem 11-kor esek össze. De így már más is belefér az időbe :) a 4éves és a 11hónapos mellé. Ami még eszembe jutott, ha valaki vigyáz a gyerekekre, mert nektek sürgős elintézni valotok van.
2010. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!