Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Mit gondolnátok arról...

Szülők! Mit gondolnátok arról a szituról, ha a lányotok (18) beszélgetni kezdene veletek a szexről?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl elmondaná, hogy már szeretne szexelni... Mit reagálnátok rá? Indokolnátok is? Haragudnátok, vagy netán leülnétek megbeszélni, hogy mit hogyan lenne érdemes? Gondolok itt a védekezésre...


(most lettem nemrég 18, nincs barátom, de nagyon vágyom a szexre... ha úgy adódna, alkalmi kapcsolatba is bele mennék, persze felelősséggel... csak kíváncsi lennék, hogy ti hogy reagálnátok egy ilyen szituációra... )


2011. jan. 30. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, ha elmondaná a lányom az ilyen dolgait.(fiam van:)

Viszont az alkalmi kapcsolatoktól nagyon óvnám, felelősséggel sem támogatnám benne.

Az ilyen szintű beszélgetések nagyfokú bizalomról tanúskodnak, és ennek egy szülőnek örülnie kell.

2011. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
18 evesen mar reg tul van rajta
2011. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki, hogy bízik bennem. Próbálnék segíteni neki, hogy mi az amit feltétlenül kerüljön (pl alkalmi kapcsolatok..)és igen szívesen segítenék neki a védekezésben is. Szerintem erre csakis pozitívan lehet(kellene)reagálni.
2011. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmi kapcsolatokat én is ellenzem. Nem tudnál jó érzéssel visszaemlékezni rá.

Anyukád lehet, hogy először zavarba jönne, de biztosan nagyon jó érzés lenne neki, hogy ennyire megbízol benne. Nálunk alap, hogy a kamasz gyerekkel (fiú) átbeszéltük a fogamzásgátlást. Nem szabad ebből tabut csinálni.

2011. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném ha a lányom beavatna, nem azért hogy gyertyát tartsak, de tanácsot adnék.szeretném ha bízna bennem!
2011. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:)

Én nem szoktam anyummal ilyenekről beszélni, de most már tényleg "ott" vagyok, hogy szeretném elkezdeni a szexuális életet...


Közületek mindenki ellenezte az alkalmi kapcsolatot... Miért? Vagy csak az esetleges rossz emlékek miatt, amiket okozhat?

2011. jan. 30. 16:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

09:01-es vagyok.

Hát nem vagyok egy férfifaló, 39 éves koromra 5 pasi van a listámon. Ebből egy volt alkalmi kapcsolat. Legszívesebben elfelejteném, hogy megtörtént, mert nagyjából érzelmek nélküli aktus volt egy jó baráttal, akivel mindketten szakítás után voltunk, úgy szédültünk össze.

Néha belefér az ilyesmi is. De az első alkalomról más emlékeidnek kell majd lennie, az nem lenne az igazi szerelem nélkül. Nem vagy lecsúszva semmiről, nézz körül a világban, járj nyitott szemmel és szívvel, szerintem nem kell sokat várnod egy arra érdemes fiúra.

2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon jó lenne már...még nem volt barátom... de nagyon vágyom már a szexre... az önkielégítés sem elég már :$
2011. jan. 30. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én 19 voltam mikor erről beszélgettem anyuval pont olyan helyzet volt ami kicsit viccesen jött ki mert a hugom is akkor beszélt anyuval erről az egészről ő akkor 17 volt. :) Nagyon jól fogadta és ahogy a többiek is mondták jól esett neki, hogy leültünk vele beszélgetni, mert ez egyfajta bizalmi kapcsolat szerintem a szülővel és jó tanácsokat adhat :) Alkalmi kapcsolatba szerintem ne nagyon bonyolódj bele. Már csak a rossz tapasztalat miatt is mondom, nem biztos, hogy utána tükörbe tudnál nézni attól függ mondjuk mennyire vagy lelkis. Én is megtettem és így vissza gondolva nagyon megbántam. Ne aggódj biztosan lesz olyan férfi aki pont téged akar. Legyél egy kicsit türelmes. :)
2011. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

fiam van,de ha lányom lenne én is örülnék ha így állna hozzá,mint te(kivéve az alkalmi kapcsolathoz...még ha így is gondolod,ezt a részt hagyd ki anyukádnál...)

Szerintem szólj neki hogy beszélni akarsz vmiről és vágj bele.Ha nyitott(és miért ne lenne?)akkor tök jól fog elsülni minden.Még boldog is lesz hogy még szűz vagy:D

Kérdezz meg tőle mindent ne légy zavarba(majd ő lesz helyetted is)én is mindent megkérdeztem től igaz fiatalabb voltabb,mint te.Csak lazán.

Alkalmi kapcsolatról annyit hogy nekem nem volt,mert nem tudtam volna minden érzelem nélkül ágyba bújni senkivel.

2011. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!