Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik a legszebb?

Ezek közül melyik a legszebb?

Figyelt kérdés
Kislány neveken gondolkodunk a párommal. Több név is felmerült már. Például a Virág, Lara, Anna, Olívia, Szintia, Mia, Lívia, Liza. Szerintetek ezek közül melyik a legjobb? Nekem a Virág felé húz a szívem, de le tudok mondani róla. A Szintia név nagyon tetszik a páromnak, de nekem vannak kétségeim. Bár lehet később tetszene ez a név annyira mint neki. Amúgy ami a legjobban tetszik mindkettőnknek azaz Andrea név. Viszont párom testvérét így hívják. Amíg férjhez nem ment ugyanaz volt a vezetékneve mint páromnak. Ezért nem szeretnénk ezt a nevet adni bármennyire is tetszik. Az is szóba került hogy lehetne két keresztneve a babának és ha felnő akkor tud választani hogy melyik szimpi neki.
márc. 7. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Anna, Olívia, Lívia, Liza
márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem anno a Lívia és az Olívia tetszett nagyon.
márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezekből a Lívia és az Olívia


az én kedvenceim:

Karolina, Heléna, Zita, Korina, Tilda, Laura

márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik kis barátnőm Virág, az unokahúgom Lara.
márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik: virág, Mia, Lara

A többi nem rossz

márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olívia
márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Anna.

Nekem mondjuk a Virág nagyon taszító név. Ok, a jelentése szép, de hangtanilag tök ronda.

Van egy ismerős kis Virág, az anyja Virukának becézi, mert egy normális becézése sincs.

Plusz nekem azért is ronda, mert benne van, hogy "rág".

márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Virág a legszebb. A többi sem rossz, kivéve a Szintia. Az szörnyű.
márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Virág és Lívia.
márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondjatok le az Andreáról, az a legjobb ezek közül. Nem annyira speckó név, hogy feszengenetek kelljen. Manapság nem is gyakori, nem fogják minden második osztálytársát így hívni, a Lara esetében lehet. A Szintiát felejtsétek el, vagy úgy tudom, ezt a nevet "C" - vel írva is lehet adni, csak akkor elméletileg "c" - vel kéne ejteni, de attól még ejthetitek "sz" - szel. Viszont "Sz" - szel írva gáz.
márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!