Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha csúszós a habtapi szőnyeg,...

Ha csúszós a habtapi szőnyeg, akadályozhatja a mászás megtanulásában?

Figyelt kérdés

Egész nap szinte a földön ezen a Régió jatekboltos egybe nagyobb tapiszőnyegen van, de zokniban is nagyon csúszós.


Hátráltathatja ez a mozgásban a Babát? Már nagyon akarna kúszni-mászni, sokszor fursztralja is, repulozik sokat ilyenkor. de most csak körbeforog vagy hatratolat rajta. 6 hós



márc. 14. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Hova sietteted a 6 hónapos gyereket?

Ennyi idősen még a kúszással sincs elkésve.

Egyébként NORMÁL izomtónusú gyereket nem zavar ilyen körülmény. Megtanulja.

márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

6 honaposan meg rohadtul nem kell kuszni.

Nekunk sosem volt semmi flanc a foldon, laminalt padlo, es tokeletesen megtanult. Semmi koze hozza.

márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
* sem kuszni, sem maszni nem kell ennyi idosen. Maszas 8-10 honapos kor.
márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy el van e késve ;), hanem hogy ez a fajta szőnyeg jó e neki!!


Erre várok választ.

márc. 14. 12:37
 5/8 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam hogy késésben lenne, most át is olvastam még egyszer. Most kezdi gyakorolni a mozdulatokat! Emiatt tartom fontosnak, hogy megfelelő helyen legyen ehhez.


A kérdés a szonyegre vonatkozik, tudom mikor várható a kúszás-mászás. Köszi!

márc. 14. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan a márka, de a miénk is csúszik picit. Szerintem nem lesz baja miénk imádja és nem láttam, hogy baja lenne. Szerintem nyugodtam használhatod.
márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Férjem többször mondogatja, hogy nagyon csúszós, én is zokniban van, hogy megcsúszom rajta. Volt Dévényes 1-2x, ő kérte akkor, hogy a plédet már felejtsük el, mert hátráltatja. Ezért tettem csak fel a kérdést.

márc. 14. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Én azt láttam ezen jobban mozog. Korábban olyan volt ami ilyen plüssös vagy milyen borításos. Össze kellett pattintani mint egy kirakóst. Ha azt látod nem jól kezd mozogni még lecserélheted. Én sokszor mezítlább fetrengek vele rajta a babával.
márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!