Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolnátok a neten saját...

Vásárolnátok a neten saját készítésű, egyedi termékeket? Pl. Babatakaró, gyerektakaró, párna, kisméretű mintás szőnyeg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert csináltam ezeket a gyerekeimnek, szerintem jól néznek ki, és csinálnék másnak is, ha lenne rá kereslet.
2013. aug. 4. 07:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Kézzel készítettem őket, nem használtam varrógépet, és saját kezűleg hímeztem, festettem textilfestékkel. Tehát tényleg egyedi.
2013. aug. 4. 07:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha meg tudom fizetni! :-)
2013. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van több is a neten ebböl, szerintem persze, hogy eladható, ha tudsz egyedit, vagy egyedi megrendelésre dolgozni, ha megfizethetö. Itt nem olcsóságra gondolok, henm hogy ha a bolti takaró 2000-5000 Ft között van akkor ez max 10.000Ft legyen, és ne 100.000Ft. Mert ugye a kézzel készített dolog amit leírsz nagyon sok munka óra, ezt feleleges lenne csinálnod, ha szinte anyagárba kerül.

A vatera, és hasonló oldalokon simán lehet eladni.

Az egyetlen probléma, hogy céget kell alapítanod és annak költségei vannak.

2013. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, hogy vásárolnék, de csak abban az esetben ha megtudnám fizetni. Valamint én úgy vagyok vele, hogy sok mindent magam is eltudok készíteni, így olyasmit vásárolnék amit magam nem tudok kézzel elkészíteni, ugyan akkor megbízható kézzel egyénileg varrott termék. És nagyon nagyon fontos az ár, mert ha jóval olcsóbban boltban is megtudom venni, akkor inkább venném azt. Valamint fontos a postaköltség is, illetve én biztos, hogy rendelés előtt szeretném látni is a terméket. Több anyuka is csinálja ezt mint te meg kell próbálni.
2013. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A meska.hu pont egy ilyen oldal. Sok ügyes kezű anyuka, lány csinálja a szebbnél szebb termékeket és itt eladhatják. Minap rendeltem innen a fiamnak falvédőt, 3000 Ft volt, nekem nagyobb méretben kellett, mindössze 200 Ft-al lett drágább. A postát pedig mindenhol fizetni kell.

Bánom, hogy jóval a kisfiam születése után akadtam erre az oldalra, ha tudom, biztos innen rendeltem volna ágyneműt és egy rakás hasznos dolgot.

Ha ügyes vagy, vágj bele, keresetkiegészítésnek nagyon jó.

2013. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehetnél fel képet róla megnézném...:)
2013. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne rá kereslet, bár nem nagy. Ne felejts el számolni a költségekkel (vállalkozás költségei, könyvelő, stb.).
2013. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon szeretem a szép egyedi dolgokat :).
2013. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!