Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a komment?

Mennyire igaz ez a komment?

Figyelt kérdés

Kimásolom, ha törölnék:

Szép név, de úgy hogy ide kiírta a teljes nevet el is rontottad. Ez egy olyan oldal, ahol nem tudod törölni a kérdésed (pontosabban bonyolult és szankckonálják), azaz bárki rákeres a lányod nevére ez lesz az első találat.


Ha rákeres mejd 8-10 év múlva a lányod a saját nevére, akkor ő is ezt a kérdést fogja találni, szerinted milyen érzés lesz neki ha valaki azt írja ocsmány név vagy azt hogy szerinte mondjuk k.vás? Vagy csak az hogy az anyja egy anoním oldalon szavaztatta meg hogy mennyire szép vagy nem szép a neve?


Egy neves kérdésnél bukkantam rá és kicsit felidegesített, és igazából ezt bármelyik neves kérdéshez írhatta volna, nem értem miért pont ehhez az egyhez írta. A névvel alapból semmi kivetni való nem volt, sőt majdnem mindegyik azt írat hogy tetszik egyedül ő írt rossz dolgokat. A kérdező is írta, hogy nem befolyásolja őt a vélemények, csak érdekelte ki mit gondol róla. Nyilván van benne valami igazság de szerintem eléggé túlzott a reakciója. Mi lesz ha rátalál a lányzó? Túléli...Egy csomó hasonló kérdésnél szintén kiírják a vezetékneveket ott miért nem kapnak hasonló "jótanácsot"? Gondolok az ilyen kérdésekre: Melyik név lenne a legjobb? és felsorolja a neveket majd leírja a vezetéknevet de láttam sok olyat is ahol a komplett névről kérdeznek. Mit gondoltok alapból az ilyen neves kérdésekről?



márc. 16. 21:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért érdekel valakit más véleménye egy névről. Mindenkinek más tetszik, mindenki mást tart csúnyának. A szépség abszolút relatív.
márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nincs ennek a kérdésnek.

Ha amiatt aggódsz, hogy a gyereked rátalál egy fórumra, ahol lehúzzák a nevét, akkor ne engedd regisztrálni ilyen nyüves oldalakra befolyásolható korban.

Később bárhogy tiltod, úgy is meg fogja tenni.

Ahogy azzal is fog találkozni az iskolában, hogy a buta gyerekek a szemszíne, a magassága, a göndör haja vagy a pattanásai miatt fogják lehúzni és megszégyeníteni. Meg azzal, hogy tanárok, idegen bunkó emberek üvöltöznek vele minden ok nélkül.

Nem teszel jót, ha kis nebántsvirágnak neveled. Inkább arra kéne megtanítani, hogy sz@rja le, ignorálja azt, ami csak leépítené lelkileg, ha jobban belemenne.

Az ellen sem tehetsz semmit, ha netán ő is egyetért a kommentelőkkel, mert valamiért ő sincs jóban a nevével, és meg akarja változtatni, akármilyen gyönyörűnek tartod.

márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!