Mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok csütörtökön leszek 3 hónapos terhes az elején a sósat kívántam nagyon az édeset nem bírtam megenni most egy ideje rá kattant nagyon az édesre ma pl. Egy nagy tábla milka csoki felét megettem (150gramm) 1 óriás túrórudit és kinder tojást plusz a fő étkezések tudom hogy nem jó ennyi édesség de annyira kívánom érdekelne h volt - e valaki így és mennyit hiztatok akkor
márc. 18. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha így folytatod, akkor baromi sokat fogsz. Most mennyi hízásnál tartasz? Én kiváltom cukormentes édességre a nasizásomat. 27 hetes várandós vagyok és 5 kiló van rajtam.
márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Így sokat fogsz.

Nekem a védőnő azt a tippet adta, hogy ne faljak be mindent gyorsan, amire vágyom.

Pl ha csokit kívánsz, nem kell fél táblával beküldeni, egyél egy kockát, de azt nagyon lassan, szinte szopogatva.

A kívánósság jön-megy, ha megkapja a szervezeted, abba is marad a meghalok érte érzés.

Csak nem mindegy, hogy egy tábla csokival, vagy egy kocka csokival éred el a boldogságot.

Nekem bevállt, minden nap nasiztam, a babán kívül 3 kilót híztam szülésig.

márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem zabáltam mindent is össze. Semmivel nem ettem többet mint a terhesség elött. +6-kgval mentem szülni.


Barátnőm csak egy kis csoki, csak egy kis fagyi... Nem nekem, a babának címszóval.

+30kg

márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel sem ettem többet, mint előtte, viszont sokkal kevesebbet mozogtam, úgyhogy híztam is. Pedig nem toltam úgy az édességet, mint te.
márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3! Tesóm ugyanez volt, ő kb 70kg volt, mikor terhes lett, 110 körül ment szülni. Benne az volt, hogy hát kívánja a baba, ez csak víz, lemegy majd minden. Karácsonyra úgy főzött, hogy egy tepsi zserbót csak magának, neki is ült, meg is ette. Ez csak egy példa, napi szinten ment cukrászdába is. Aztán őszintén meg volt döbbenve, hogy 100kg fölött jött ki a kórházból. Keresztfiam már 8 éves, de még nem sikerült leadnia.
márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
57 kgmal estem teherbe, 72vel szültem. 3 nap után 60 voltam, azóta alig bírok hizni 53ról. Ettem mindent ami jól esett, de mozogtam is.
márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 az ilyen nők nem hallottak cukorbetegségről vagy mi a rosseb? Képtelen lennék ennyi édességet zabálni.
márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háát én sose voltam hízós,egész életembe 48-50 voltam,mindig csesztettek,hogy de jó,hogy nem tudok hízni és bármit ehetek. Mondjuk én szerettem kicsit,egy 3-at. Mondjuk irigylem aki egy tábla csokinál csak egy kockát eszik. :D Mintha a legfinomabb ételbe éhesen csak beleharaphatnál,de ennyi. Utána csak nézd. Na de aztán terhesen mikor láttam,hogy hiába nem eszek csokit,édességet az első trimeszterbe, leveseken éltem ami úgy nézett ki,hogy megettem és telibe kihánytam belőle mindent is. Napi többszöri hányások gyötörtek és még így is feljött egy kg,pedig sokszor csak két falatot bírtam egész nap enni azt is a férjem unszolására. Na akkor úgy voltam,hogy kicsit csillapodik diétát tartok,egy 160asat inkább és semmi édesség stb végig,mert féltem,hogy túlszaladok. Nos,20 hétig hánytam,ha ettem azt normálisat figyelve ezekre,ennek ellenére folyamatosan híztam és híztam,nem hitték el már..mert látszani se látszott,de mindig többet mutatott a mérleg akkor is. Volt,hogy egy hét alatt plusz egy kg feljött. Vége 16 lett,aminek a 80%-a lement két napra rá konkrétan. Két terhesség között ugyanúgy ehettem bármit,a maradék 20% lement akkor is folyamatosan. Most vagyok 27 hetes a másodikkal,hetekig ágyban fekvő voltam akkor sajnos oda se figyeltem, mozgás se volt,0 jött fel. Ezután ahogy mozoghattam is megint csak figyelem az étrendem,azóta 5 feljött. Érdekes mert egyszer 5,két napra rá meg 2-vel kevesebb,utána megint. Nem vizesedek érzésre,látványra se pedig. Úgyhogy azt gondolom figyelj oda inkább,de ha odafigyelsz és hízol még is ne dőlj a kardodba. Sokkal összetettebb ez.
márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hízás egy dolog, de ha mindennap vagy szinte mindennap ennyi cukrot tolsz be, akkor jó eséllyel rossz lesz a terheléses cukrod eredménye, aztán majd számolgathatod a szénhidrátot. Én 54-55 kg körül kezdtem (158 cm magas vagyok) és most tartok +9 kilónál (34. hét), ez így teljesen jó. Kb. minden nap eszem édességet, de odafigyelek mit és mennyit (ha egyik nap sütikézek, akkor másnap csak gyümölcs sajttal, ilyesmire gondolok).
márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!