Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi lánynevekről?

Figyelt kérdés

Dobos vezetéknévhez.

Hanna, Ilona, Diána, Csenge, Boglárka, Izabella, Abigél, Norina, Johanna.



márc. 18. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A Diána kivételével mindegyik tetszik.
márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy Dobos Diánát pont ismerek, neki tetszik a neve, de a többi név is jó a vezetéknévhez szerintem.

(Viszont sajnos nem tudok elvonatkoztatni, a Norina nekem nagyon "szexiparos" hangzású.)

márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a Dobos Diána és a Dobos Abigél verzió tetszik a legjobban.
márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a Csenge és a Norina nem jönne szóba. A Boglárka és a Diána nevet sem szeretem igazán, de a Dobossal mindkettő jól hangzik. A többi tetszik.
márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Hanna, Norina oké, de a többi...csúnya nevek listájáról szedted?
márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilona, Diána, Izabella, Abigél, Johanna tetszik. Hanna is szép, csak túl gyakori.
márc. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Dobos Hanna, Dobos Ilona, Dobos Johanna.

Ezek szerintem nagyon jól hangzanak! :)

Szép női nevek. A Hanna elég gyakori manapság, de ezzel a vezetéknévvel nekem tetszik.

márc. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csenge és Norina nem tetszik, a többivel nagyon szép.


Dobos Ilona különleges lenne.

márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
5# A lányom Johanna, akkor most csúnya a neve? Mindenkinek tetszik a neve, mindig megjegyzik, hogy milyen különleges. Várom a te és a gyereked nevét, mi is azt mondhassuk, hogy milyen csúnya. Az eszem megáll az ilyen emberen. Max azt mondhatod, hogy nekem annyira nem tetszik, de azt, hogy csúnya.
márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hanna - Szép név, de rengeteg van belőle. Ha egy óvodás csoportban 5 is megfordul belőle, akkor már megy az újrakeresztelés. “Te leszel A Hanna, te Hani, te Hanka, te Hannus, te Hancsa”.


Ilona - Így hívták a nagymamámat. Gyerekek között már évtizedek óta nem gyakori, pedig szerintem gyönyörű név.


Diána, Izabella, Abigél, Boglárka, Johanna - Dobos vezetéknévhez is szép lehet. Közismertek, mégis elegánsak. Később se lesz vele probléma.


Csenge - Nincs vele problémám, csak mára elcsépelt lett. Szinte az összes Bogyó és Babócán nevelkedett Z és Alfa generációs lány Csenge.


Norina - Akaratlanul is egy hazai botrányhős jut róla eszembe.

márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!