Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi lánynevekről?

Figyelt kérdés

Dobos vezetéknévhez.

Hanna, Ilona, Diána, Csenge, Boglárka, Izabella, Abigél, Norina, Johanna.



márc. 18. 22:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csenge

Johanna

Nóra

márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Dobos Johanna szerintem a legjobb.

De ha csak a hangzást nézem, szerintem mindegyik jó a vezetéknévvel.

márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre normális nevek. Mind szép.
márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Az Ilona nevet "öregesnek" találom, a Norina meg szimplán kiakaszt (miért nem Dorina, miért nem Nóra, miért pont a kettő fura hangzású keveréke?), a többi nagyon szép, a vezetéknévhez is jók. Talán a Diána és a Hanna a kedvencem, de az s végződés miatt inkább az Izabellát választanám. Dobos Izabella. Szerintem nagyon jól hangzik :D
márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilona, Csenge
márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Dobos Hanna, Dobos Csenge vagy Dobos Abigél hangzik nekem a legjobban. Jó a ritmusuk. Az Ilonával és a Boglárkával nekem picit régimódi hangzású (de van, akit ez nem zavar).

Dobos Diána - nem rossz, de nekem nem is igazán tetszik, általában nincs bajom az alliteráló nevekkel, de ez a két d betű (meg közte a b) olyan kemény, pattogós hangzást ad

Dobos Johanna, Dobos Izabella - nem hangzik rosszul egyik sem, csak nekem picit sok ez a két keresztnév ehhez a vezetéknévhez

Norina - abszolút nem tetszik maga a név sem, ráadásul szerintem nem is hangzik jól a vezetéknévvel

márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A Norina nekem sem tetszik, de a Dorina az igen. Hanna szép, de rengeteg van, azt hiszem a legsűrűbben adott nevek közt van. Abigél, Ilona, Johanna számomra túl komolyak. A Boglárka épp ellenkezőleg, idősebb korában nem biztos, hogy előnyös lesz, pedig nagyon tetszik. Legjobban ezek közül talán a Diána-t és Izabella-t adnám. Csenge az random. Se nem jó se nem rossz.
márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most nézem a vezetéknevet. Így az Izabellára szavazok én is.
márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1Abigél

2Csenge

márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szép nevek mind külön, de a vezetéknévvel nem annyira könnyen kimondhatók, összeolvadnak más hanggá.

Dobos Hanna és a Dobos Johanna szerintem a legjobb ilyen szempontból.

A magánhangzóval kezdődők kicsit összemosódnak (Silona, Sizabella,Sabigél).

Dobos Diána nekem kicsit erőltetett az alliteráció miatt, kicsit durva hang ahhoz, hogy kellemesen csengjen össze. pl.:Balogh Boglárka kellemesebb sokkal. Nem rossz, de nekem ez az érzésem.

A Norina meg csak simán valahogy nem illik stílusban.

ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!