Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Húsvétra ajándékötlet? Nem...

Húsvétra ajándékötlet? Nem csoki...

Figyelt kérdés
Aki nem csokit vesz, mert nem szereti a gyereke a csokit, az mit vesz/vett Húsvétra?
márc. 19. 13:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Játékot kap.
márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Húsvéti szinezot vegyél neki.

És ennyi...egyébként nem rosszbol de mióta divat húsvétra ajándékozni?

Két gyerekem van, de soha nem vettem csokin kívül semmit nekik(lány és fiu, és nem azért mert egy soher dög vagyok)

márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2: de vettél csokit, mert gondolom szeretik és meg is ették. Én azon az áron (nem 100e ft-ért) kértem ajándékötletet.
márc. 19. 13:53
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Plüssnyuszi?
márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

"egyébként nem rosszbol de mióta divat húsvétra ajándékozni?"

Már anyukám is mesélte, hogy gyerekként a kertben keresték ilyenkor a "nyuszi által elrejtett" csokit és ajándékot.

Én 34 éves vagyok, mindig kaptam valamennyi csokit és pár játékot is húsvétkor. A kertben voltak elrejtve, ott keresgéltem.

márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Könyv.

Mogyoró, kesudió, pekándió.

Egzotikus gyümölcs, amit szeret de drága és ezért nem veszünk sűrűn (mangó, ananász, avokádó)

márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
plüss, gyümölcs
márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk a 8 éves szivacslövő fegyvert kap, geomagot, meg a lego vonatjához sínt meg persze sok csokit.

A 2 éves könyvet, a babájához bölcsőt, fürdőjátékot, meg buborékfújó fűnyírót. Ezek mellé ő csak kisebb csokikészletet, nagyon ritkán eszik csokit.

márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ hány éves...

De amúgy valami játék (nem kell nagy értékben), de mondjuk olyan, ami tavasszal nyáron kint használható

Plüssnyuszi, ha szereti

Kreatív készlet (festékek, színesek, gyurmák, stb.)

márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Derjaderja ***** válasza:
88%

Kerti dolgokat szeretek adni pl ha épp hiányzik akkor valami jobb homokozójátékot vagy nagy bubifújót vagy kis talicskát, labdát, ilyen ragacsos labdadobálót. Valamit ami épp nincs.


Vagy tavaszi könyvet pl ami lejátssza pár madár hangját. Kistávcsövet is terveztem de még az nem volt.

márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!