Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hónapos fiúnak karácsonyi...

17 hónapos fiúnak karácsonyi ajándékötletek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Fel sem fogja. Te tudod mi az ami kell neki. A csomagolóanyagot jobban fogja értékelni.
2021. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A 17 hónapos gyerekek már nagyon nagyon sok mindent felfognak, és a hagyományokat, és családi szokásokat minél hamarabb érdemes bevezetni.


Függ attól, hogy milyen típus, van amelyik az autó félékért van oda, van amelyik az állatokért, van aki építkezni szeret, van amelyik mesét hallgatni...


Szerintem könyvvel nem lehet mellélőni, vagy valamiféle építős játékkal. Én pl. kinéztem egy mágneses építős cuccot, szerintem nagyon jónak tűnik.


[link]


Ilyeneket még nem fog építeni mint a képen, de próbálkozik majd összeilleszteni a darabokat, és évekig jó játék, ha szereti az ilyesmit.

2021. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Fa vonat készlet (amiben nincsenek kis elemek), szerelő készlet, duplo is jo lehet, mindenféle járművek, amilyenek érdeklik.
2021. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Már hogyne fogná fel. Egy másfél éves gyerekről beszélünk. Kisfiam akkor kapta meg a konyháját és már akkor rendeltetésszerűen használta.

Takarítószett,lego,autó,kismotor. Nekünk ezek beváltak.

2021. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok


Magyarázatot kaphatnék a lepontozásra?


Vagy nincs igazam, hogy mindegyik gyerek más? Építős játék nem jó? Mégse fogja fel a karácsonyt?

Vagy csak azért nyomtatok a pirosra, mert mindenki arra nyomott?

2021. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. dec. 15. 15:37
 7/7 anonim válasza:
45%
nem teljesen tök mindegy? 1es jól leírt mindent.
2021. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!