Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül ez az injekció?

Mennyibe kerül ez az injekció?

Figyelt kérdés

6 hetes kontrolon a doki ajánlott fogamzásgátló gyógyszer helyett egy injekciót, ami 3 hónapig véd.

Mennyibe kerül ez?


2010. okt. 26. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Depo provera?
2010. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1000 valamennyi, de ne tedd ezt magaddal.Ez a legrosszabb fogamzásgátló módszer.
2010. okt. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm így védekezett, bevált neki, nem kellett gyógyszert szednie, gumit vennie.

Előtte hormontartalmú gumigyűrűt hasznàlt, minden sex előtt fel kellett rakni, de azt mondta valahogy ezek az eszközök élvezték a szeretkrzés varázsát, mert azzal kellet foglalkoznia, mikor uhorjon ki az ágyból èrte menni, felrakni.

2010. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a neve.

De ha 3 havi cerezette 8.000 ft körül van, akkor nem hiszem hogy ebből 3 havi adag csak ennyi lenne.

2010. okt. 27. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Cerazette-t szedek, most 6,5 hónapos a kisfiam. Valójában, majdnem 9000 Ft a 3 havi adag. De pont ma voltunk tanácsadáson a védőnőnél, és mivel már kiesnek szopizások a hozzátáplálás miatt, szólt a védőnőm, hogy figyeljek oda,mert a Cerazette csak minimum napi 5 szoptatás mellett véd rendesen. És nálunk már nem nagyon jön össze ez az 5 szopi. Ő a szurit javasolta nekem is, hogy ez a másik ami mehet szoptatás mellett. És igen, ezer valamennyi csak a 3 havi adag. Amúgy pont holnap megyek a nődokimhoz, és rákérdezek, majd megírom mit mondott.

2010. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kiváltottam a depo proverát és 1000 valamennyi, igaz két éve volt és azóta lehet hogy 2000 ft-ba is belekerül, de nem is ez a lényeg, én szörnyen megbántam, mert teljesen tönretett...
2010. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hogy érted, hogy tönkretett?? Mi történt?

Köszi

Utolsó előtti!

Na mi volt, mit mondott a dokid??

Köszi

2010. okt. 31. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szétbarmolta a hormonrendszeremet.Állandó fejfájás, szédülés, szívdobogás stb., vérezgetés, rossz közérzet...Olyan volt mintha állandóan beteg lennék.És persze nem lehet "kivenni", vagy abbahagyni a szedését.Ráadásul sokkal tovább voltam rosszul, mert nagyon lassan ürül ki.
2010. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!