Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az injekció...

Mennyibe kerül az injekció kúra, amit lombik, vagy inszem előtt kell "használni"? Konkrétan mi a neve az injekciónak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
A doki fogja az eredményeid alapján megmondani, milyen kúra kell, miből és mennyi. Az ára kb. 100-150.000 közt van, attól függően, hogy miből és mennyi kell...
2009. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi inszem előtt vagyunk. Ebben a hónapban már használtam a Gonal-F 300 nevű injekciót (4*75 egységet kellett beadnom, de ezt kétszer, tehát 8*75-öt). Egy doboz 25.000 Ft volt (nekem kettő kellett, tehát 50ezer volt :( ). Sajnos nem lett elég nagy a petesejt az inszeminációhoz, úgyhogy már megvan a következő receptem, ami Gonal-F 450. Megkérdeztem az árát, 37.500 Ft. A barátnőm máshová jár, neki Clostilbegyttel erősítették a peteérést, meg is érett neki akkorára, hogy meg lehetett csinálni nekik. Még nem tudjuk, hogy mi van, mert egy hete volt :) Ja, és a closti szerintem 1000-1500 Ft körül lehet (nem biztos, de kb.). Sok sikert!!!

2009. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Csak szeretnék felkészülni, hogy ne érjen váratlanul, bármi is lesz.

2009. jún. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!