Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kéne ahhoz keresni...

Mennyit kéne ahhoz keresni egy nőnek egyedül, hogy házhitelt is tudjon fizetni, kocsit is fenntartani, es a gyereknek is edzés nyelvoktatás fogszabályzó minőségi táplálás, mindene meglegyen?

Figyelt kérdés

És ezek mellett a biztosítások fizetése is ha véletlen a cégnél lenne vmi és munkanélküliség is beköszönt, vagy pl életbiztosítás ha bármi is történne, és a gyereknek a minimum babakötvény is, hogy ne egy szál bőrönddel kelljen kezdenie majd, vagy gyűjteni a továbbtanulásra jogsi ez az.



Vagy erről ne is álmodjon egy nő inkább?



ápr. 6. 09:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Miért hangsúlyozod ki, hogy egy nőnek? Annyit mint egy férfinak, ha ezekre a dolgokra kell költenie. Minimim 6-700 ezer ft/hó
ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mert pasik valahogy nincsenek képben. Otthagyják a családot a 20 ezres gyt t se fizetik. Ezekre nem lehet alapozni. Hogy na majd egy férfi.
ápr. 6. 10:02
 3/40 A kérdező kommentje:
Szóval a pasik azt megtehetik hogy csak úgy bocsi mentem meggondoltam magam, a nők meg nem.
ápr. 6. 10:03
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nettó 800-1M között
ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
4%
Olyan férfival kell szóba állni a nőknek, na meg kell csinálni a hisztit ha férfi ember néha teher alatt megroppan.
ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%
800 ezret minimum
ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Tökmindegy milyen a férfi. A legjellemesebb legnemesebb is megteheti azt hogy lelép és beint a családnak? Meg.
ápr. 6. 10:23
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Szövegértés!

Az első arra utalt, hogy nemtől függetlenül ugyanannyi kellene egy egyedülálló nőnek, mint egy egyedülálló férfinak ugyanazon számlák, költségek kiegyenlítésére. 🤦

Egyébként ha az elemi matek nem megy, akkor nehéz bármilyen nemű vagy.

ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Hát én nem ugy vettem ki az életben mintha fifti -fifti lenne.

A pasik kiszurják a szemét az anyaknak a 20 ezres gyt vel meg a nemfizetéssel meg azzal is hogy a gyerekek tetejébe amikre nem is fizetnek ottbagyták, de még máshol is bevállalnak még plusz kölyköket.

A pasik tejbe vajba furdenek a nők meg genedjenek bele.

ápr. 6. 11:51
 10/40 A kérdező kommentje:

*pasik otthagyták

*gebedjen bele a nő

ápr. 6. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!