Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább testi...

Mi volt a legdurvább testi "fegyelmezés" amit anyukád alkalmazott rajtad?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

szájba vert...az esett a legrosszabbul...ilyent sosem szabadna tenni...(megjegyzem nem azért kaptam mert nagyon pofátlan voltam, hanem mert neki nem tetszett amit mondtam...)

2o_l

2010. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisnita ***** válasza:
Fém szedőkanállal kergetett végig a lakásban végül bemásztam az ágy alá és ott már nem igazán tudott eltalálni. Már nem emlékszem miért volt...
2010. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vettem neki ajándékba egy fapapucsot (nagyon régen volt már ez), azt vágta hozzám. Duplán esett rosszul. A papucs is eltört, szóval még az is tönkre ment.


De ki lehet az, aki napok óta ilyeneket kérdez? Vajon egy ember? És mi történhetett veled? Megírod?

2010. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam a fenekemre fakanállal, de őszintén szólva nem fájt nagyon, csak rájátszottam :D
2010. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vietnámi papuccsal kaptam, aztán játszott szíj és néha eltört rajtam 1-2 fakanalat :( Pedig állítólag én voltam a kedvence. Nem érzem, hogy rossz gyerek lettem volna, vagy kezelhetetlen stb. Én nem haragszom rá, nem lettem lelki beteg, ő viszont sokáig depressziós volt, amit nem kezeltetett. 2004-ben sajnos meghalt, de még egy-két verést bevállalnék, ha élhetne.... :( :(

Még ezek ellenére is hiányzik.

2010. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát anya eddig egy kézzel sem nyúlt hozzám. Tegnap meg megakart fojtogatni...
2010. okt. 27. 15:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah szal nem fojtott meg vagy ilyesmi csak a nyakamhoz került a keze , mint aki megakar folytani, mert épp veszekedtünk.
2010. okt. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!