Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hetes kisfiam mellett...

7 hetes kisfiam mellett szeretnék valami alkalmi munkát bedolgozást! Hogyan tudnék munkát találni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene a pénz!Párom csak vasárnap van ithol de neki is kevés a fizetése!Átverték az új munkahelyén!Ugrálni meg télen nem igazán lehet!Mamám meg 54.e ft nyugdíjat kap!Nm nagyon tud segíteni!Nekem nincsenek szüleim akik támogatnának!17 hónapos koromtol a nagyim nevelgetett!még a táppénzemet sem kaptam meg Május óta!Egyedül a családit kaptam meg!Még az 1szeri anyasági sem ért ide.Számla meg van jön dögivel!Gyásra sem vagyok jogosult talán mert a volt munkahelyemen nem volt igazi a szerződésem!Kiderült nem voltam valójában bejelentve!Följelentettem a munkah.et de pár évig állítólag elhúzódik!Szoval kétes dolog a pénzem!
2009. jan. 5. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én 3 éve keresgetek, de még nem találtam valós munkát. Mindegyik átverés volt eddig. Ennyit, meg annyit fizessek be előre, és cserébe nem érkezik semmi. Légy óvatos, ha belevágsz ilyesmibe.
2009. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet találni, mivel mindegyik átverős. Nekem is nagyon jól jönne, de sajna nincs.
2009. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot!Megfogadom!:(((((((Akkor mit lehet tenni?Várlyuk a csodát!:)(
2009. jan. 5. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

szia. a várjuk pontos j.

mihhez ertesz?

en már terhesen elkezdtem dolgozgatni itthon, csak ugy magamnak nyitottam egy webboltot, mondjuk elég véletlenszerű a bevétel (20-50 ezer havonta), de eléggé passzív jövedelem.


ha beszélsz nyelveket, vállalhatsz fordításokat, vagy akár olyasvalamit is, ami a hobbidhoz kapcsolódik!

2009. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!