Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan térítsem észhez a párom?

Hogyan térítsem észhez a párom?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 6 hónapos, eleinte minden ok volt!mostanában kb2hónapja jár edzeni a szomszédba a haverjához!de pl ma már 5kor elment és még nincs itthon a gyerek tiszta láz..én meg itt vagyok és idegeskedek miatta:( hogyan tudnám bemutatni neki, hogy akár el is veszíthet minket? Volt olyan hogy hívtam és a városban kocsikáztak..lebukott a kocsi hangja miatt!gyomoridegem van:( Dühös vagyok nagyon, hogy így elmegy és mégcsak azt sem tenné, hogy siet mert beteg a kisfia:( 3órán át edzeni?ááá segítsetek hogyan leckéztessem meg? Amúgy jó apa mindent megad nekünk..csak ez ami kikészít!!napiszinten..
2010. okt. 27. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, hogy hogyan lehet megleckéztetni,de talán, ha megmondanád neki ,hogy minden másnap te mégy el kondizni és akkor kimaradnál 3 órára akkor észbe kapna. TALÁN!
2010. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan lepontozhatsz, de "amúgy jó apa?!" napiszinten?! ezt csinálja? beszélj vele, mond el hogy érzel, esetleg vond bele az anyukáját, kérj segítséget. ha ez sem segít.. ?
2010. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj Te is programot, amíg ő van a picivel. Én már a babánk születése után mondtam, hogy remélem nem fog eljárni edzeni, amíg nem alussza át a babánk az éjszakát és ennek már 9 hónapja és betartja.
2010. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!tegnap este elmondtam neki...azt is hozzátettem hogy ma én megyek valahová:D nem nagyon tetszett neki!az a baj hogy még ebben a hónapban anyummal lakunk, jövő hónapban költözünk el, a lényeg hogy ők nem jönnek ki jól..erre fogja hogy elmegy!azt mondta ha külön élünk majd akkor nem megy el..kíváncsi leszek rá..:(
2010. okt. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!