Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy térítsem "észhez"? Hogy...

Hogy térítsem "észhez"? Hogy ébresszem rá, hogy "elveszthet"?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Alapvetően jó a kapcsolatunk, alig van veszekedés és nagyon jól megértjük egymást. Néha azonban azt érzem, hogy teljesen biztosra veszi, hogy vagyok neki és vesz komolyan. Keveset tudunk találkozni, és főleg csak kettesben együtt lenni. Most lehetett volna egy ilyen alkalom, de olyan körülmények miatt amiket ha akarok elfogadok, de ha akarom bele is tudok kötni mert bőven el lehetne hárítani őket, szóval ezek miatt elmarad, és ő nem éppen finom hangnemben adta elő magát. Én nagyon sok mindent megértek a távolság miatt, tehát nem ezzel van a baj. Arra lennék tehát kíváncsi, szerintetek hogy éreztessem vele, hogy azért nem kellene teljesen elbíznia magát.

22/N


2011. máj. 22. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ráijesztesz egy kicsit. Mondd meg neki hogy neked ez így nem jó és bizony valahogy változtatni szeretnél. Tarts két lépés távolságot pár napig. Nem kell mindig annak a kedves megértő nőnek lenned mert akkor tényleg elbízza magát. Én is hasonló helyzetben voltam de szerencsére sikerült megoldani azóta is boldogan élünk együtt.
2011. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb találkozni akar veled, akkor mond neki, hogy most pont nem érsz rá, találj ki valami indokot, hogy miért nem, ezt játszd el egy párszor, akkor talán észreveszi magát.
2011. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon jó hallani! Esetleg írhatnál még egy-két dolgot, hogy is lehet ezt kivitelezni. Hétközben általában telefonon tartjuk a kapcsolatot, személyesen éreztetni vele esetleg hétvégente tudom, csak sajnálnám erre szánni azt a napot, de ha megéri akkor beáldozom!
2011. máj. 22. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld erre az időt. Telefonba is nyugodtan mondhatod neki, hogy most nem érsz rá vele beszélni, mert fontosabb dolgod van, majd visszahívod, ő meg nyugodtan várhatja a hívásod, vagy akár el is felejtheted visszahívni. A hétvégi randit meg lemondhatod az utolsó percben is, amikor már jól beleélte magát a találkozásba, például, hogy most a barátnőddel mész vásárolni, amiről tudja, hogy máskor is megtehetnéd.
2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is megoldható. Ha eddig fél órát beszéltetek, akkor most 5-10 perc után kedvesen mondd, hogy ne haragudjon, de menned kell, majd beszéltek és gyorsan keverd le. Vagy ne vedd fel azonnal, inkább hívd vissza fél órával később. De fontos, hogy ne kioktató hangnemben, hanem kedvesen, természetesen, ahogy egy baráttal is tennél, ha mondjuk pont akkor hívna, amikor épp indulnál el és készülődnöd kell, mert időre mész.
2011. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jók a tippek! Igyekszem megfogadni őket, és ha van eredmény szólok :) Ma kezdem, szorítsatok! :) Nagyon szeretem, ő is, csak egy kicsit megakarom ijeszteni! :)
2011. máj. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!