Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez esetben a sogoromeknak...

Ez esetben a sogoromeknak kell adni a ruhákat?

Figyelt kérdés

Az első lányunk szuletesenel mi is jó pár ruhát vettünk, illetve anyosomtol is kaptunk (használtan de nagyon szépeket, új állapotuakat). Mivel 2 gyereket akartunk el lettek ugye téve a ruhák, aztán a 2.babank is kislány lett,neki csak 1-2 újat vettünk, mert semmi baja a régieknek.

Mi nem szeretnénk

több gyereket, anyósom mondta, hogy amit a babánk már kinott, viszi is el, hogy a sógornőm kivalogassa neki melyik tetszik, mert akkor az félre lesz neki rakva, aztán férjem ubokatesoja majd ha úgy van ő is atnezi, így tovább.

Közben az én húgom terhes lett és nyilván ok is vesznek neki a babának mindent, de felmerult bennem, hogy itt van ez a rengeteg ruha, az se látszik a legtöbbön, hogy Hord lettek, ebből is valogathatnanak, ha szeretnének. De ugye anyósom már kijelentette, hogy ő viszi el őket, hogy a sogoromek tudjanak válogatni. Ugye ő is elég sokat vett, de már fogalmam sincs melyikeket, meg amúgy sem kezdenék neki válogatni, csak kicsit fura nekem, mintha az én családomban nem is születhetne gyerek, akinek szüksége van rá.

Eszem ágában sincs vitatkozni rajta ezen, de kíváncsi vagyok hasonló helyzetben nálatok hogy volt?



ápr. 26. 23:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jesszus, bocsánat a sok hibáért
ápr. 26. 23:41
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Fogod a fele ruhát és odaadod a húgodnak, a másik felét meg a sógornődnek. Úgyis mindenki kap máshonnan is, illetve azért maga is vesz, főleg, ha első gyerek.
ápr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Katona Dius ***** válasza:
90%
Én is megfelezném, mondanám anyósnak, hogy a húgodnak adnád a felét, a másik felét szívesen odaadod a sógornődnek.
ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy a férjed rokonsága még nem is terhes?

Mert akkor biztos a húgomnak adnám első körben válogatni a cuccokat...

Amúgy érdemes lenne kipuhatolni, hogy egyáltalán ki tart rá igényt. Én is kaptam pár ruhácskát, de csak a legkisebb méretekből, utána már elmismásoltam, hogy érte menjek, mert később már magamnak szerettem volna venni, így is bőven több volt a szükségesnél 🙃

Szóval simán lehet, hogy mondjuk sógornő nem is szeretné annyira, csak anyósod pörög ezen, pusztán jószándékból...

Ja, és ha mégis sógornőék választanak előbb, akkor ismerve tesód ízlését, én biztos kimentenék neki már előtte pár cuki darabot, amit direkt nekik szánok, meg csak nem köveznek érte 😀

ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Add oda, ahol épp aktuális. Ha a sógornőd még nem terhes, akkor egyértelműen a húgodnak. Max megkérheted, hogyha már kinőtte a baba, hozza vissza és mehet a többieknek.
ápr. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Na pontosan ezert nem fogadunk el soha senkitol se hasznalt, se uj ruhat, hogy aztan ilyen hulyesegeken vergodjunk, hogy kinek kene tovabbadni a csaladban. Vegye meg mindenki maganak.

Felezd el aztan majd valogatnak a felebol.

ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Majd megmondod anyósodnak, hogy elvitted a ruhákat tesódhoz, ennyi.
ápr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
A húgom kiválogatná a maradékot meg oda adnám anyósnak!
ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én annak adnám, aki előbb szül, mert ha kinövi a babája, még mindig tovább adhatja a soron következőnek.
ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Felezd el,ne hogy anyosod parancsolgasson mar. Eszem megall. De ha kekec, nem is adnek semmit. Ajandekot nem illik elkerni,visszakerni. Megmondanam,h mar elvitte egy baratnod es kesz vagy a hugod.
ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!