Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor hogy fog megjönni...

Most akkor hogy fog megjönni a pénzünk?

Figyelt kérdés

Ugye nov elseje halottak napja hétfőre is. Gondolom nincs utalás. Pedig iylenkor amikor elseje hétfőre esik,kedd max. szerdán itt a lové a kártyánkon,sőőőőt mi több akik postai úton is kapják örülnek,mert nem következő hét hétfőn kapják,hanem pénteken!!!

Most avjon hogy fog alakulni?


2010. okt. 28. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerda....

De az már biztos...

2010. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2010.11.02-én lesz utalás

[link]


Tájékoztató az ellátások kincstári utalásairól

Családtámogatási és szociális ellátások>>



legalsó

2010. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
2-án utalnak, 3-án a számlánkon lesz a pénz. Minden hónapban az első munkanap utalnak. Elseje most hiába hétfő, nem munkanap. Egyszerű.
2010. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És akkor akik postán kapják?? :O

jövő jövőhét hétfő??? :O

2010. okt. 28. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem simán utalják hétfőn, a számítógépbe be van táplálva, semmi köze ahoz, hogy munkanap vagy sem. Kedden kártyán lesz.
2010. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Piros betűs ünnepen a postások sem dolgoznak. Gondolod, hogy bemennek csak azért, hogy a családi pótlékot kioszthassák?

Utolsó: számítógép ide vagy oda, a 2. munkanap szoktuk megkapni a pénzt.

2010. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utalják hétfőn ez tuti. Csak kedden.
2010. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!