Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 4 éves keresztlán...

Mit vegyek a 4 éves keresztlányomnak?

Figyelt kérdés
Szülinapja lesz és nem igazán tudom,hogy esetleg mivel játszanak és hasonló.Távol laknak és nem tudok olyan gyakran menni.Ha az anyjával beszélek mindig azt mondja ne vegyek semmit és ezek alapján nehéz elindulni.Nincs a környezetemben ilyen korú gyermek,ezért kérnék segítséget.
2010. okt. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok,nekem is 4 éves a keresztlányom.Sógornőm mindig azt mondja,ne vegyek semmit,amig nem dolgozom.De mindig vásárolok neki,most szülinapjára ruhát vettem.Nagyon örült neki.
2010. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, milyen összegre gondoltál, és persze azt sem, milyen érdeklődésű a kislány. De van pár olyan dolog, ami nem egy n+1edik baba vagy póni, (amikből valljuk be, lányos házaknál akad :))


Ilyesmikre gondolok:


Puzzle (30-50 db-os)

Lepkefújó elefánt (vicces mozgásos ügyességi játék)

Memóriajáték

Dominó (képes is van, nem csak pöttyös)

Szerepjátékhoz való eszközök (pl. orvosi táska, konyhai edények (ikeában szuper erős törésmentes porcelán pohát-csésze szett is van, ill. sok más konyhai felszerelés), játék ételek, takarító szett, játék mikró, mosógép)

Társasok egyszerű szabályokkal , pl: Lotti Karotti, Halli-Galli, Létrán föl-kígyón le, stb.


Anyukának mondd meg, hogy segítsen kicsit, így is-úgy is viszel valamit, ha segít, legalább olyat kap a kislánya, aminek remélhetőleg örülni fog, és még nincs is neki. :)

2010. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A puzzle, ahogy az elöttem szóló is írta a legjob ötlet.

30-50 db-os. Vagy pedig memóriajáték.

Az én lányom is 4 éves, imádja őket rakosgatni.

2010. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek.
2010. nov. 1. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Lego, akár már a nagyobbaknak való is! Szerintem megunhatatlan játék, lehet kapni csajosat is.

Barby baba, szerintem minden kislány imádja.

2010. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!