Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnék és fémmel...

Babát szeretnék és fémmel dolgozom. Fogtechnikus vagyok. Igaz van elszívó, de száll a finom fémpor. Azt olvastam árthat a babának, még akkor is, ha terhesen nem dolgozom. 12 éve vagyok a szakmában. Van esetleg valakinek erről infója?

Figyelt kérdés

máj. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom maszkba dolgozol.
máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen abban. De ha kifújom az orrom pl akkor csupa fémpor. Ez aggaszt. Pedig nagyon erős jó minőségű maszkot használok.
máj. 22. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
nyilván van kapcsolatod kollégákkal, sokkal több értelme lenne őket kérdezni.
máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván ha megtudnám velük beszélni akkor nem itt kérdezném! Ugyanis férfiak!!! Nem sokat szültek életükben!

Te meg ha válaszolni nem tudsz, akár megtarthatod magadnak a beszólásaidat, mert nyilván semmi értelmeset nem tudsz írni. Az ilyenekért meg kár…

máj. 22. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
4# azért nem kell ilyen agresszívnek lenni...igaza van.. ha nem is kollégáktól, valaki hozzáèrtőbbtől kellene megkérdezned. Szerinted ha te fogtechnikuskènt mikor ez a szakmàd, bizonytalan vagy és nincs infód erről, akkor itt a gyakori népe majd tud segíteni?
máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Elvileg ez az oldal azért van, ha tudunk, segítünk! Ha nem, akkor nyilván nem. De az hogy megkérdezem itt, még szerintem nem akkora gond.
máj. 22. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha van elszívó, és maszk is nem kéne, hogy gond legyen. Van 3 fémes munkatársnőm, náluk nem volt probléma se a teherbeeséssel se utána. Illetve kettőnél könnyen jött a baba, a harmadiknál kicsit nehezebben, de ott is már van 2 gyerkőc!
máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
máj. 22. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!