Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Küldtek nekem az Atlas-tól...

Küldtek nekem az Atlas-tól csomagot de nem voltam itthon? És nem tudom mi lehet az találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó kategóriába irom a kérdést de rendelni nem rendeltem semmit azért gondolom hogy valami gyerek cucc lehet.
2010. okt. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékkártyák vannak benne, meg egy tárolódoboz. Jópofa, csak mostantól folyamatosan küldik, és egyre húzósabb az ára.
2010. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hogy lehet lemondatni?

Köszön a segítséget.

2010. okt. 29. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is az, amit az első írt. nekünk is akartak küldeni, a felicitas csomagból kapták meg a számom, de mondtam, hogy ne küldjenek. Szerintem ne vedd át, hisz nem rendelted. Akkor majd visszaküldi a posta és hátha nem küldenek. És ezután se vedd át, ha küldenének.
2010. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kaptunk, kártyák vannak benne képekkel / gagyi kis rajzok/ és egy tároló doboz, na az jó. Én lemondtam utána email-ben, így nem küldték a csomagot utána, ami egyébként valami több ezer forint lett volna.Ez a kezdő csomag amit az elején írtam 990 ft volt. Szerintem ne vedd át és akkor nem fognak küldeni.
2010. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!