Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egynapos laz, talalkoztatok...

Egynapos laz, talalkoztatok mar ilyennel?

Figyelt kérdés

Kisfiam tegnapelott ejjel felebredt mert lazas volt (39 C) adtam neki nurofent, visszaaludt. Reggel megmertem a lazat (38.7C), kapott ra ismet gyogyszert es azota hire hamva a laznak. Nem folyik az orra, nem megy a hasa... Lehet esetleg fogzas? Vajon mi okozhat ilyet?


18 honapos


2011. aug. 11. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha reggel adtál neki lázcsillapítot az 6-8 óra meddigre kiürül, mérd meg neki pár óra múlva megint (magad is érezni fogod)

fogzás miatt láz nem lehet, de lehet hogy valamit összeszedett.


még az orvosok sem tudják biztosan sokszor. nálunk volt ilyen nem rég.

2011. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen a valaszodat.

Elfeljtettem irni, hogy a "Reggel megmertem a lazat (38.7C)" mondatot a tegnap reggelre ertettem, tehat azota nincs laza. Bocsi, csak most vettem eszre, hogy mennyire erthetetlenul fogalmaztam. :)

2011. aug. 11. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk már többször volt ilyen, legalább 3 alkalommal, ugyanez, első nap magas láz, másnap hőemelkedés és kész, semmi nátha semmi más. Én ilyenkor már nem is viszem orvoshoz, csak a lázat csillapítom. Nem tudom mi ez, lehet benyel vmi bacit vagy vírust, és ennyivel meg is ússzuk a betegséget szerencsére.

meg én még azt is észrevettem, már kétszer volt ilyen, hogy beteg lett a gyerek, egy picit köhögött 2-3 napig, vagy enyhe hasmenése lett 1-2 napig. Viszont mi is elkaptuk tőle, és mi bizony kidőltünk, láz, 2 hetes köhögés,nátha nekem egész napos hányás, stb. Szóval úgy tűnik, mintha a gyerek immunrendszere erősebb lenne a mienknél, lehet ez hülyeség, de nem tudok másra gondolni.

2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!