Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Első babám lesz. Nem tudom amúgy mikor szokás a cumisüvegeket sterilizálni, most vagyok 36 hetes.


De arra gondoltam már most megcsinálom, csak ha a fertőtlenítéssel kész vagyok, utana hol és hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Tegyem őket egy-egy kiszacskóba és tegyem be a gyerek cuccai közé?



máj. 24. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy nem is kell használnod, vagy már eldöntötted, hogy nem fogod szoptatni?

Amúgy nem tart sokáig sterilizálni, szerintem bőven ráérsz amikor hazajöttök a kórházból.

máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tervezem őket használni, de vettünk 3 darabot mivel sose lehet tudni.
máj. 24. 13:55
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Én pont ezért addig ki sem bontanám. Én is vettem, bent van a fiókban. Ha szükség lesz rá, akkor majd sterilizálom, ha hazajövünk, ha nem akkor meg elajándékozom olyannak, aki használja.
máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne ha minden rendbe menne a szoptatással, de annyira parázós fajta vagyok, hogy biztonság esetére még tápszerből is vettünk 1 dobozzal.


Ha nekünk nem lesz rá szükség majd oda adjuk olyan kismamának akinek kell.

máj. 24. 13:58
 5/26 A kérdező kommentje:
Uhh hát én már sajnos kibontottam:/
máj. 24. 13:58
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Minden használat előtt közvetlenül kellene, ha már tárolod itt-ott, összetapogatod, stb. utána nem steril.

Kifejezetten nem szerettem ezt csinálni, viszont a mikrós sterilizáló volt a megmentőm. Illetve a mamnak van olyan cumisüvege, amit mikróban lehet magában is sterilizálni.

máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Mivel minden felesleges mű szrt megvettel, fejben te már el is döntötted, hogy a szoptatás "nem fog menni". Az első természetes nehézségnél elokapod a tápot és ezzel el is cseszted az egészet
máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Dehogy fogom az első nehézségeknél előkapni a tápot, az az amit a legkevésbé szeretnék, még sima cumit se szeretnék neki adni:)
máj. 24. 14:15
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#7. Remélem tudod, mennyire toxic az, amit írsz... Kb. szóról szóra ezt kaptam meg egy bunkó gyermekorvostól a kórhazban, holott ez qrvára nem azt jelenti.

Üdv, egy 2+ éve szoptató elsőgyermekes anyuka.

máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Kerdező, teljesen felesleges most sterilizálnod, mert ha esetleg szükséges volna használni őket, akkor újra kellene csinálnod. Nem marad hetekig, de napokig sem steril.
máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!