Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalók! Nem féltek...

Gyerekvállalók! Nem féltek egy esetleges háborútól?

Figyelt kérdés
Én emiatt gondolkodom... Ti hogy vagytok ezzel kapcsolatban?
máj. 26. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem

Háború mindig volt, mindig van és mindig lesz is

Ha az ember a jóra a szépre várna, várná, hogy minden jó lesz a világban, és ez szerint szülne már kihalt volna az emberiség.

máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Orbán háborús propagandát művel 2014 óta. Ezzel a félelem keltéssel rengeteg szavazatot nyer.
máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De a külföldi politikusok is. Vagy nekik is ugyanaz a céljuk?
máj. 26. 13:14
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

Mindig van indok arra miért nem.

Az usa egyedül Tramp ideje alatt nem háborúzott senkivel. Az eu háború párti politikusok jelenleg ki sem látszanak Biden popsijából.

máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem nem érdemes a közelgő jó pár évben szülni.

Nekem is ez a nagy dilemmám van. Sajnos már a korban is ott vagyok hogy kéne de azért félek, hogy ....

máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Ezért lesz az ami, mert ilyen okos az emberiség
máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Most akkor 80 évesen azon kéne gondolkodnom, b@ssza meg, nem is lett háború, nekem meg nincs gyerekem?

Gyereket akarok, háborút nem. Az egyikről dönthettem🤷🏼‍♀️

máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

5, Trumpli csak Szomáliába, Líbiába, Jemenbe, Pakisztánba küldött drónokat támadni. Kászim Szulejmáni kilövését is az ő évei alatt oldották meg az amerikaiak.

Már Obama megkezdte a csapatkivonást Irakból és Afganisztánból.

máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Engem azért eléggé zavar ez a világhelyzet. A lányom 8 hónapos volt, amikor elkezdődött az orosz-ukrán háború, és az az igazság, hogy azóta elég más a hangulatom a gyereknevelést illetően. És nem, nem fidesz és nem politika, de akkor is háború van a szomszéd országban, Európában, és egy csomó olyan dolog megtörténik, amit előtte az ember el sem bírt volna képzelni. Látok a játszótéren is ukrán családokat, gyerekeket. Oké, hogy csak 8 hónap gyereknevelésem volt enélkül, de addig nem aggasztott, pláne nem napi szinten, hogy milyen világban fog felnőni, hogy lesz-e áram, tudok-e enni adni neki, vajon mi lesz, mikor oviba, iskolába megy. Azóta igen. Rettentően remélem, hogy semmi nem lesz, de az biztos, hogy 2022 előtt ilyesmi meg sem fordult a fejemben. És igen, néha az is eszembe jut, vajon vállaltam volna-e, ha tudom, hogy ez lesz. Igazából örülök, hogy nem kellett ezen dilemmáznom, és valószínűleg vállaltam volna, de nekem nagyon fura, ha valaki ennek egyáltalán nem érzi a súlyát.
máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!