Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha találnál a...

Mit tennél, ha találnál a földön egy plüss szundikendőt, amin látszik, hogy használták és valószínűleg imádták?

Figyelt kérdés

Zsebre tennéd, otthagynád, kidobnád?

Azért kérdezem, mert tegnap séta közben elhagytuk a kisfiam kedvenc plüss rongyiját, amit imádott, azzal aludt mindig. Kb. 10-20 perc múlva vettük észre, hogy kieshetett a babakocsiból, a párom visszament azon az úton, amin sétáltunk, de természetesen sehol nem találta. Az a gáz, hogy nem is kérdezte meg senkitől, hogy nem látták-e.

Ma is visszamentünk, de nem semmi.

A C&A-ban vettem 3 évvel ezelőtt, tehát már esély sincs rá, hogy még kapni ilyet. Semmi más nem kell neki, csak a "tita, tita" :) Egy élénk zöld színű cica vagy egér formájú plüss rongyiról van szó, ha esetleg láttátok :)


2010. nov. 1. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha boltban találnám odaadnám egy eladónak. Ha pedig az utcán, akkor felraknám mondjuk egy kerítésre, látható helyre, nehogy egy kutya eljátsza. De szerintem ezt csak az érti akinek a gyerekének szintén van valami nagy kedvence. Sajnos :(
2010. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem is van 2 gyerkőcöm,és tudom mi az a "valamihez" ragaszkodás...így én felvenném,és megpróbálnám megkeresni a "gazdáját".

pl mi ha sétálunk a faluban,és látunk valami elhagyott dolgot,akkor ha nem is vesszük fel,de ha találkozom babásokkal,megkérdem nem az övék e?

Vagy felvesszük és elvisszük a védőnőhöz,és írunk egy cetlit,hogy ezt találtuk....

2010. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahol találtam ott a kerítésre feltettem egyszer egy sapi.

Én tavasszal a legszebb sapinkat elhagytam, lányom mindig leveszi eldobja, mikor észrevettem hogy nincs rajta vissza mentem, max. 2-3 perc de már nem volt a földön sehol.

Múlt hèten A megint eldobta a sapiját, itthon vettem észre, vissza mentem, sehol sem volt:(

2010. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én találtam már Tescoban a földön agyonnyomorgatott pelust, rongyosra volt már szeretve:) leadtuk a vevőszolgálaton, bemondták, hogy megtalálták és pár perc múlva jött is érte egy kislánnyal az anyuka.

én is feltenném valami jól látható helyre, esetleg kis faluban a védőnőnél, gyerekorvosi rendelőben leadás se rossz ötlet. ovi, bölcsi környékén oda adnám be.

azt még megértem, hogy egy jó állapotú ruhadarabot eltesz a megtaláló zsebre, de mit csinál egy 3 éves, gondolom nem éppen újszerű rongyival???

2010. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
melyik város egyáltalán? :)))
2010. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Fóton, a "Kopasz" hegyen, vagyis inkább dombon sétáltunk, ott eshetett ki valahol. Mikor elindultunk a tetejéről visszafelé, még tutira megvolt, mert előtte kidobálta a kicsi (most 1 évesen ez a legújabb nála :)), ezért én betettem a babakocsiba a feje mögé. Na hogy onnan hogy esett ki, arról fogalmam sincs, eddig ilyen még nem történt.

Van onnan nem messze egy étterem, a Fáy Présház, na oda bementem tegnap este megkérdezni, de persze semmi.

Amúgy annyira nincs gáz állapotban, mert a kicsi még csak 8-9 hónapja használja. A nagyfiamnak vettem annak idején, de neki nem kellett, ő inkább a textil pelus csücskét szerette csócsizni, ami praktikusabb volt, mert abból volt itthon vagy 30 db :)))

Feltettem ma már egy kérdést, hogy nincs-e otthon véletlenül egy valakinek, de törölték, mert hogy ez nem egy apróhirdetési oldal... Köszi!

2010. nov. 1. 14:08
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja igen, amúgy én is körülnéznék, hogy nem hagyta-e el valaki és utána feltenném vmi jól látható helyre.

De teszi ezt egy jóérzésű ember, ha utána jön vki kevésbé jóérzésű, akinek az "nagyon" hiányzik a zsebéből...


Fogalmam sincs mit tehetnék még és a szívem szakad meg, amikor látom, hogy keresi :(

2010. nov. 1. 14:14
 8/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatom így értelmes:

De HIÁBA teszi ezt egy jóérzésű ember, ha utána jön vki kevésbé jóérzésű, akinek az "nagyon" hiányzik a zsebéből...

2010. nov. 1. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiam vadiúj mikiegeres sapiját hagytuk el a lidl-ben,5 perc mulva már mentünk vissza,persze sehol nem volt és le se adták...
2010. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegényt. :(( Én tennék egy próbát a C&A-ban azért,hátha legalább hasonlót találsz. Sok sikert! :
2010. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!