Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Josolut vagyok a továbbbiakban...

Josolut vagyok a továbbbiakban valami szociális segélyre?

Figyelt kérdés

Most lett 3éves a gyerekem,így innenstől kezdve már csak családit kapok,eddig is csak GYES-t kaptam. Most sincs munkám,igaz 1001helyen van bent az önéletrajzom semmi sikerrel,de ez megint más téma...

Szóval van ilyen rászorultságra szociális segély? Azt hiszem pont annyi az összege mint a GYES-nek!


2010. nov. 3. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Az önkormányzatnál igényelhetsz rendszeres gyerekvédelmi segélyt, ha az egy főre jutó kereset nem haladj meg a kb 36,000,- ftot.

Van egyszeri segély is, azt is az önkormányzhat ítélheti meg, de lehet, hogy már csak vagy ez-vagy az van.

IGényelhetsz munkanélküli segélyt, ha volta gyes előtt kereseted.

2010. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igényelj START PLUSZ kártyát, a GYES,GYED,GYET megszünését követő 1 éven belül lehet igénybe venni, ez azért jó, mert az első és a 2. évben kevesebb járulékot kell fizetnie utánad a munkáltatódnak és így nagyobb eséllyel is találhatsz munkát.
2010. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!