Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kettő év körüli kisfiadnak...

Kettő év körüli kisfiadnak milyen frizurája van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyirom géppel.
2010. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is géppel nyírtuk nyáron most,hogy már jön a hidegebb idő fodrász vágta le neki. Hátul felnyírva fent meg ollóval.Olyan nagyfiús most a frizkója.
2010. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elős vagyok: a lányom hosszú haját elöl és hátul egyenes nyisszantással vágta le a fodrász 1500 Ft-ért. A fiaim nem fognak fodrászhoz járni, az biztos, meg a férjem se... Hármójuknak 5000 Ft lenne az az összesen 10 perces munka. Felháboritó.


Első voltam...

2010. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A haja végeit mi magunk vágtuk,de egyszer a páromnak olyan bilifrizurát sikerült csinálnia,hogy többé nem engedem.Most növöget,de nem hosszú.

Nyáron jártunk vele először fodrásznál,mert gondoltam "megérdemli",hogy valami nagyfiús fazonú legyen :) de majd' elájultam,amikor közölte a fodrász,hogy 1000 Ft-ot kér.

Kb. 2 cm-nyit vágott a kisfiam hajából,ami 2 percig tartott.Na,kicsit elkanyarodtam,bocsi...

2010. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mi is a kezdetektől géppel nyírjuk a most 2éves fiunk haját.És majd az öcsi is erre a sorsra jut :-)

tehát most pont "félúton" van a haja az 5-6mmes és a 2cmes között.

2010. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt, s még nem vágtuk a haját. Most kezd lenőni a fülére és a nyakára egy kicsit. Bocs az off-ért, de ha az anyagiaktól eltekintünk (bár egyetértek azzal, hogy 2 percért ezer forint egy kicsit sok) melyiket ajánljátok: fodrász vagy otthon saját magunk ollóval (nullás gépünk nincs)?
2010. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bettty ***** válasza:
Eddig géppel vágtuk.De most nem engedi hogy levágjuk.Óriási hisztibe tör ki.Nem is tudom mit csináljak vele.Elég gyorsan nő a haja.
2010. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem vágjuk/vágatjuk a fiam haját. Nekem úgy tetszik, ha kicsit hosszabb neki.
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is lassan 2 éves lesz, de először 3 hónapja voltunk fodrásznál, addig növesztettük és azóta is:) Csak már többen megkérdezték, miért ilyen a haja, miért nem vágatom fiúsra, sokan lánynak nézik. Olyan szép sűrű haja van:)

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 4. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor lekislányoztam egy kisfiút a játszótéren. Göndör szőke, váll alatt érő fürtjei voltak. Piros kabátban. Szerintem megbántottam, mert csúnyán nézett, s közölte, hogy ő kisfiú és Ábelnek hívják. Szerintem az ő önérzetüknek sem tesz jót, ha folyton kislánynak nézik.
2010. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!