Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok már a Brendon...

Vásároltatok már a Brendon webáruházában?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy mit mennyiért vittek házhoz.Szeretnék venni cumit,de nem tudom,hogy megérné-e.
2010. nov. 4. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pelenkavödörhöz szoktam utántöltőt venni, bizonyos összeg felett ingyen hozzák házhoz (asszem 10.000 Ft). A honlapon tuti rajta van a csomagküldés ára, nézd meg.
2010. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dmben is kapsz cumit, avent, mamm van ott is. Csak cumit nem vettem,csak igy,hogy rendeltem pl badyt ès tetettem a csomagba cumit is.
2010. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 ezer felett ingyen kiviszik. Kevesebbért nem is lehet rendelni tudomásom szerint.
2010. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért akartam így vásárolni mert az a cumi amit a lányom használ most akciós,de az itteni Brendonban nem lehet kapni.
2010. nov. 4. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Epp a mult het vegen rendeltem tapszert. 5 ezer forint felett ingyenes a kiszallitas. Vasarnap rendeltem, holnap mar itt is lesz.

Nekem speciel megerte rendelni es nem uzletben venni, allandoan nagy tetelben veszek tapszert, ha valahol jo arban van, kb 10 dobozzal egyszerre, most nincs kocsi, szoval nehez lett volna hazahozni.

Masreszt a humana nagyon jo aron van naluk, szeptemberben meg kaptam uzletben, most kerestem, de mar nem volt, a webaruhazbol viszont meg boven lehetett rendelni.

Szoval ha ugy latod, hogy jo arban van es nincs kedved menni utana, de megvan az 5000 forintos minimum, akkor mindenkeppen kenyelmes rendelni.

2010. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!