Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek kisbabája külön...

Akiknek kisbabája külön szobába van kezdettől, mennyi ideig aludtatok vele? Mármint egy szobába?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hat hós volt, mire elkezdte átaludni az éjszakákat. Én akkor költöztem vissza a helyemre. Az első éjszaka rossz volt nekem, ő aludt estétől reggelig. Mai napig egyedül alszik a szobàjában, nem alszom vele sosem, pedig ott van még egy ágy. 2 éves.
2010. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23 hónapos, és még vele alszom. Rengeteget forgolódik, kitakarózik, hánykolódik, és ha nem reagálok gyorsan, akkor a megébredésből sírás lesz. Hálózsákot sosem bírta, így én kényelemből még vele vagyok. Talán nyáron majd "kiköltözöm" tőle. Másik baj még, hogy a mi hálónk és a gyerekszoba között 3 helyiség van, tehát messze van a gyerekszoba a miénktől :(
2010. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Hát azért van külön szobában, hogy KÜLÖN szobában aludjon.
2010. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy percet sem. Úgy van a szobánk, hogy pont szembe egymással. Pont rálátok, és mindent hallok. Nem akartam kínlódni a visszaszoktatással, na meg így mindenki tudott rendesen pihenni. Most már 3 éves a fiam, de most jött meg az igénye arra, hogy velünk aludjon, kb heti egy alkalommal jön ez rá.
2010. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semeddig, onnantól, hogy hazahoztuk a kórházból a saját szobájában, a saját kiságyában altattuk, egyedül, mi is aludtunk a saját szobánkban a férjemmel.
2010. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3 hétig aludtam a szobájában, akkor rájöttem, hogy azt az egyszeri szoptatást a szomszéd szobából is átjőve meg tudom ejteni, átköltöztem a férjemhez a hitvesi ágyba. 4 hetes kora óta végigalussza az éjszakát a kisfiam (11 hónapos).
2010. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
melletünk lévő szobában volt,6hétig. azért nem előbb,mert császárral szültem,és a mozgás nehezen ment,könnyebb volt,h csak felkelek és ott van. egyébként első perctől ott lett volna.
2010. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semeddig. Az ajtót kissé nyitva hagytam,így hallottam,ha sír. Ha csak nyöszörgött,akkor nem mentem be hozzá,és két hónaposan már nem szoptattam éjjel. Azóta is átalussza az éjszakákat. Most 14 hónapos.
2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

22.07-esnek: lehet h pont azért forgolódik annyit mert ottvagy és érzi a mamáját :).. sztem babaőrrel nyugodtan alhatsz tőle külön..

drukkolok h sima legyen az átmenet :)

2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem világos. A külön szoba nem azt jelenti, hogy másik szobában van a szülőktől?

Mindenesetre nálunk születésétől kezdve külön szobában volt. Mivel a szobák összenyithatók, éjjel beláttam hozzá és hallottam is, ha valami történt.

2010. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!