Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek nem maradt meg a kisbabá...

Kinek nem maradt meg a kisbabája, hogy tudtátok, illetve, hogyan próbáljátok túltenni magatokat rajta? Sokáig fog ennyire fájni?

Figyelt kérdés
Nekem most április elsején megszületett illetve spontán vetélésem volt. Az orvosok lecsesztek, hogy mért nem szóltam, hogy szülési fájdalmaim vannak. Első baba lett volna, nem tudtam erről semmit pedig már sok újságot és könyvet elolvastam a babavárással kapcsolatban, de sehol nem volt leírva. A dokik meg abban a hitben hagytak, hogyha időben szólok megmenthető lett volna. (nem hiszem, mert szülés közben még le is ejtették, és egy szóval se mondták meg, hogy már bennem halott volt (pedig már 4 napja nézték a szívhangját, azt mondták rendben). Mindezt a szövettani eredményből és az új nőgyógyásztól tudtam meg Pesten. Vácon arra se méltattak, hogy elmagyarrázzák mi állt a papíron. A másik pont előző héten voltunk 4D-n és ott is mindent rendben találtak.
2011. máj. 2. 02:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnállak, sok erőt kívánok, hogy kibírd ezt az elmondhatatlan nagy fájdalmat!
2011. máj. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!:-(Ha megkérdezhetem mennyi idős terhes voltál?
2011. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

szia

sajnálom a történteket, csak az idő segít!

nálunk egy újabb baba segített, de mikor rá nézek sokszor gondolok az elvesztett babámra(20 hetes volt), hogy hogyan nézne ki,mekkora lenne már ilyesmi...ami nem baj, soha nem akarom elfelejteni, de tovább kell tudni lépni:(

sokszor sírtam mikor senki nem látta,de sokat is segített nekem.ha úgy érzed egyedül nem megy akkor ne tétovázz segítséget kérni mástól/orvostól.

Beszéld ki magadból a dolgokat, az általában könnyít egy kicsit az ember lelkén!

Kitartás!!

2011. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Első baba lett volna, 22-23 hetes
2011. máj. 2. 08:55
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennyi idősen veszítettem el a második babámat.sajnálom,átérzem nagyon.Irj privit,beszélhetünk róla.
2011. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom:(


Én a 23. héten vesztettem el a 2. babámat, de őt sajnos meg kellett szülnöm, mert beteg volt. A lényeg ugyanaz,elvesztettük:( Az első terhességem pedig a 8.héten halt el.

Nagyon nehéz volt a lelki része, rengeteget sírtam, új munkahelyet kerestem, ahol minden nap feldobódtam kicsit. A baba elvesztésének 1 éves "évfordulóján" viszont pozitívat teszteltem. Ő már 3 éves. És azóta már született egy kistesó is.

Ezt csak azért írom, mert hidd el, sikerülni fog egy újabb baba, aki feledtetni ugyan nem fogja az elsőt, de enyhíti a fájdalmat. Én ma ott tartok, hogy eszembe jut néha az első fiam, de rágondolok a meglévő gyerekeimre, és így már nem fáj annyira. Másfél hónap múlva lesz 5 éve, hogy megtörtént.


sok erőt kívánok Neked++++++

2011. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatás.
2011. máj. 2. 18:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyutt erzek. en epp ma tudtam meg jobban mondva a masodik doki is megerositette csak epp finomabb formaban, h a terhesseg elhalt kb 8-ik heten. Nagyon faj. Meg ugy is h masodik baba lett volna es van egy egeszseges 21 honapos kislanyom. Tavaly volt egy vetelesem pont azon a napon mikor pozit teszteltem reggel, es estere bevereztem, sajnos o sem maradt meg. akkor meg konnyebben tultettem magam, most ezen nagyon nehez, es meg nem latom az alagut veget. Talan elutazunk egy kicsit Europaba, h feltoltodjek, es neki latunk a haz epitesnek h elvegye a gondolatomat. Ha arra gondolok h nekem ezt az evet szunet nelkul kell vegigcsinalnom, akkor jelenleg ott tartok h begolyozok.
2011. máj. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént,21 hetesen ikreket veszítettem el.


Sokáig,nagyon sokáig meghatározta az életemet utánna amit átéltem akkor,most már 6 év telt el azóta és sikerült feldolgoznom.


Ami akkor segített:sorstársakkal való beszélgetés,végigbeszélni rengetegszer a párommal ,anyukámmal,hugommal,barátnőmmel,megsiratni,elgyászolni a babákat,szabad utat hagyni a könnyeknek.


Engem is bántott akkoriban ahogy velem bántak,sokkal érzékenyebbek ilyenkor a nők akik ezen mentek keresztül,a környezet néha nagyon rosszul reagálja le,például azt mondják tedd már túl magd rajta,jobb mintha beteg lenne,vagy lesz majd másik gyereked még...aki nem élte át,az nem tudja mennyire fájnak ezek a szavak az anyukának.

2011. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már otthon kertészkedek egy kicsit, így napközben el tudom terelni a gondolataimat, de este még mindíg nagyon rossz :(

Ha viszont ki kell mozdulni itthonról bepánikolok, és elkezd fájni a hasam. Épp most pénteken megint kell mennem fogorvoshoz, de félek, hogy utána megint két napíg mégjobban depis leszek.

Sajnálom, hogy veletek is megtörtént ez :( , és köszönöm, hogy mégis megírtátok. A pszhiologus akinél voltam, mondta, hogy visszajön ez a baba egészségesen, csak ahhoz el kell engednem, ami igen nehezen megy. Talán könnyebb lett volna ha előtte nem mentünk volna el 4D-re, és nem láttuk volna, mert így még jobban fáj :(.

Mégegyszer köszönöm, hogy írtatok!

2011. máj. 18. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!