Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósnak könyvet? : )

Várandósnak könyvet? : )

Figyelt kérdés

Unokatestvérem most várandós, 5. hónap...

Arra gondoltam h még a pici születése előtt ajándékoznék neki egy könyvet...szerintetek inkább várjak a szüetésig, vagy előtte is jó mondjuk egy hónappal? Ezt szeretném én a saját pénzemből megvenni, szóval nem szülőkkel megvetetni...:)

ez a könyv lenne:

[link]

Vagy ha vki tud vmi ötletet, szívesen elfogadom...

Jha és mondjuk olyan ötleteket, h majd ha megszületik, akkor milyen ajándékokat vihetnénk? ti minek örültetek? :)

16/L :)


2010. nov. 5. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a link nekem nem jelent meg.....


én 2x szültem és aminek örültem, hasznát vettem szülés után:

popsitörlő, babafürdető, pelenka, babasampon, popsikrém, (mindegyiket megkérdezték milyet használunk és olyat vettek)

2010. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már szülés előtt egy hónappal jobb odaadni, így lesz ideje áttanulmányozni.

Az én "bibliám" a Kismamák és kisbabák új egészségkönyve. A terhességtől a kisgyerekek 3 éves koráig mindenről van szó benne, nagyon praktikus, nagyon szeretem.

Én szülés után annak örültem volna a legjobban, ha valaki nekem is hoz ajándékot. Sok mindent kaptunk, tényleg nagyon jól jött a sok pelenka és popsitörlő, meg a csörgők is, egy szavam nem lehet, de csak a baba kapott ajándékot. Csak egyvalaki hozott volna nekem egy ici-pici apróságot...

2010. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A véleményünket kérdezted, így meg is írom. Nekünk is van két féle babaszakácskönyvünk is, nem igazán használom őket, ráadásul a neten is annyi recept van, hogy győzzön válogatni az ember. Ha még terhesség alatt ajándékoznál könyvet, akkor ezt ajánlanám nagyon:


[link]


A nagyobb könyvesboltokban lehet kapni, nem kell megrendelni.

A babaápolási könyveket, baba szakácskönyveket nálunk csak a por lepte el, mert mindent gyorsabb volt megtalálni a neten, mint a könyvben keresni.

2010. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, várok még :)

nem tudom mi baja lehet a linknek, nekem behozza

2.: köszönöm, most h mondod, én biztos viszek vmit az anyucinak is:)

köszönöm szépen mégegyszer...^^

2010. nov. 5. 23:18
 5/14 A kérdező kommentje:

3.: köszönöm a válaszodat...:)

elgondolkozok rajta mostmár tényleg mit vegyek:)

de amúgy a könyvön kívül biztosan kapna még ajándékot, mert szüleim is meg minden...és köszönöm a könyv tippet is:)

2010. nov. 5. 23:20
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez tetszik amúgy, bár nincs meg:


[link]

2010. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! ez a könyv nekem is nagyon felkeltette az érdeklődésemet, ha vki olvasta már, akkor várom véleményét..:)
2010. nov. 5. 23:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan a Barátnőim a terhességről.

Imádtam. De ezt most kellene legkésőbb megkapnia, mert ez inkább a terhességről, mint a gyerekellátásról szól.

2010. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a babareceptes könyv nagyon tuti, nekem 3 hós a fiam, és szerintem klassz ajándék nagyon!!
2010. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Íme a Barátnőim a terhességről:

*****


Egészségetekre! :)


(ha nem megy, szóljatok!)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!