Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek melyik női...

Anyukák, nektek melyik női valamint babás magazin tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön vagyok, így nincs átlátásom. Szeretnék hozatni magamnak újságot, de valami olyat, amiben értelmes cikkek vannak és nem csak reklámmal van tele.

Azt is írjátok meg légyszíves, hogy milyen időnként jelenik meg. Esetlegesen napilap jó melléklettel is érdekel. Nem muszály csak baba-téma. Valami normális olvasnivaló...

Köszönöm.


2010. nov. 6. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Praktika magazin :-)) A kedvencem. Havonta jelenik meg. Azért szeretem mert sok dolgot lehet belőle készíteni babáknak gyerekeknek.


[link]

2010. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én babás magazinban nem tudok segíteni, ilyeneket sosem vettem, csak pár reklámkiadást olvastam. Nőiből meg én a Glamour-t szeretem, de ezt biztos te is ismered, tudod milyen, hiszen külföldön is kiadják sok országban az adott nyelven. Más magazint nem szoktam venni, inkább a neten olvasgatok cikkeket.
2010. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A Nők lapját szerettem anno, de az utóbbi 1-2 évben ami hozzám jutott pár szám sajnos egyre nagyobb csalódást okozott. Pár cikktől eltekintve ami olvasható, nekem úgy tűnik csak összedobálnak pár betűt, képet és reklámot, hogy ne üres papír legyen, de tartalmilag nulla. Már a címlapon szereplő emberekkel csinált riport is egyre kevesebbet ér az én szubjektív véleményem szerint... :(

De sajnos nem tudok beállni az újságos stand elé, és átfutni a lapokat magam, azért lenne jó, ha adnátok pár tanácsot, hogy konkrétan meg tudjam mondani a férjemnek, hogy ezt és ezt hozza...

2010. nov. 6. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Joy és Éva
2010. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kismama magazin, az talán még olvasható, de az anyáklapja és egy másik az csak brendon reklám..
2010. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Baba patikát szeretem, minden hónap elején ingyen van a gyógyszertárakban, és jó cikkek vannak benne.

De szeretem a Baba magazint és a kismamát is. Van egy jópár belőle, ha gondolod a postaköltségért cserébe elküldöm őket:)

2010. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nők lapja egészség, ez az egyetlen újság, amit megveszek havonta.
2010. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőiből a Cosmopolitan-t veszem meg néha, igaz olasz nyelven, de szerintem kimondottan értelmes cikkek vannak benne. Meg is lepődtem amikor először poénból megvettem, nyelvgyakorlásnak. A magyar kiadást viszont nem ismerem. A Marie-Claire magazinnal szemeztem egy időben, sokat ígérő volt a reklámja, de végül nem vettem meg. Babás magazinok szerintem nem nagy számok itthon, ha áruházakban raknak ki ingyen számot elhozok egyet-egyet, de a második cikk után lilahajat kapok.
2010. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most nem tudom milyen, de 2008-ban,mikor terhes voltam, én az anyák lapját szerettem, és akkor szerintem nem brendon reklám volt:(

Most ismét aktuális lesz:)

2010. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kismama

A Nők Lapja sajnos szerintem sem a régi, de azért én veszem rendületlenül.

Még az Éva magazint is sokan szeretik.

2010. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!