Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikulás ruhát 19 hónaposomnak?...

Mikulás ruhát 19 hónaposomnak? Miért nem találok használtan?

Figyelt kérdés
Hiába licitálok, egyből kiírja hogy nem elég a felajánlt összeg egyből pár forinttal előttem jár valaki. Kiakadtam miért kell ezt csinálni.
2010. nov. 7. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos automata licit van rajta.

Tegyél egy nagy összeget licitnek, amit még kifizetnél a ruciért.

Én nemrég vettem 86os mikulásruhát a kisfiamnak, de az fix áras volt.

2010. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a licitalas lenyege.

Lehet, hogy most 1400 forinton all a licit, de ettol meg lehet, hogy a licitalo nem ennyit, hanem mondjuk 5000 forinttal licitalt. Van egy automatikus licitlepcso beallitva, mondjuk 200 forint. Ha te az o altal ajanlott osszeg ala rakod a licitet, akkor az aktualis ar mindig a te licited lesz plusz a licitlepcso, tehat ha mondjuk te felraktal 2000 forintot, akkor a jelenleg ar 2200 lesz, de meg mindig nem te fogod vezetni, hanem a korabbi licitalo, hiszen o raszanna akar 5000 forintot is.

Ha jol akarod csinalni, akkor eloszor is dontsd el elore, hogy mennyi az a nagyon max osszeg, amit meger neked az aru. Terj vissza az oldalra az aukcio utolso negyed orajaban, figyeld, hogy licitalgatnak-e, vagy elertek-e mar azt az arat, amit te maximumnak meghataroztal magadban, ha igen, akkor ugye licitalni sincs mar ertelme, hiszen annyit mar nem erne meg neked.

Ha meg nem erte el, akkor az utolso percben rakd meg licitnek a maximumodat, ha szerencsed van, akkor te ajanlottad a legtobbet es ugye masnak mar nem is lesz ideje a te ajanlatod fele menni, merthogy lejar az aukcio.

Korabban, napokkal, foleg hetekkel korabban semmi ertelme sincs licitalni, az csak aremelesre jo, aki igazan akar valamit es gyakorlott licitalo, az ugyis azt csinalja, amit leirtam neked most.

Sajnalom, de ennek ez a lenyege, ezen ne akadj ki, aze lesz az aru, aki tobbet hajlando erte adni es szemfulesebb.

2010. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Igazából azért akadtam ki mert nem is tudtam ennek az egésznek a lényegét, most világosodtam meg ahogy a 2. válaszoló válaszát elolvastam. Köszi még egyszer!
2010. nov. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!