Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Légzésfigyelőt használtan?

Légzésfigyelőt használtan?

Figyelt kérdés
Vennétek? Vagy sokkal jobb,ha újan vesszük. Bérelni annyira nem éri meg,ahogy nézem, mert 3700 forintért/ hó lehet, de ha csak 10 hónapra nézem,akkor már nem érig meg, mert 30 ezerért lehet kapni. Viszont vaterán van már 15 ezertől!
2011. szept. 12. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó műszaki állapotú legyen (ne legyen széttörve és hasonlók), és olyat keress, amelyikkel másoknak jó tapasztalatai vannak.
2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10hónapig biztosan nem fogod használni, mert addigra már elkezd forogni, ill éjjel vándorolni az ágyban, így ha lemászik az érzékelő lapról, akkor azonnal beriaszt. Igen, érdemes használtan megvenni. Én is úgy vettem, azóta már 3 barátnőm használta, és most újra ránk került a sor. Semmi baja nincs. (És matrac alá kerül, tehát a babával nem érintkezik közvetlenül, ha esetleg ez okozna számodra problémát.)
2011. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább újat vettem, abból kiindulva, ha elromlik a használt, és már nem lehet visszavinni, akkor mit csinálok?

Angelcare-t vettünk, 20.000 Ft volt, de körül kell nézni, mert a Wolfban pl. u.ez volt 25.000. Bár látod, van akinek a használt is sokáig jó. Szerencse kérdése.

2011. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri használtan. Én ugy vettem,használtan,haaználta még a két kislányom,és most én is eladtam.Tökéletes állapotban van.
2011. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtan vettem és egy évig használtuk.utána továbbadtam.a vevőnek se volt gondja vele.
2011. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vehetnél használtan? Vegyél.
2011. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!