Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » érdemes éveken keresztül...

érdemes éveken keresztül előfizetni a babás magazinokra?

Figyelt kérdés

pl.kismama;anyák lapja;baba magazin

írnak új dolgokat,vagy csak kicsit átmásítva?

idén jár mind a három


2010. nov. 8. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig vettem a Kismamát, de már nem, mert unom. Itthon vagyok a gyerekeimmel, egész nap velük foglalkozom, a játszótéren a gyerekekről van szó, a barátnőimmel, mindenkivel a gyerek a téma.

Ami nem is baj egyébként, egyáltalán nem zavar. Viszont ha leülök olvasni egy magazint, akkor már nem erről akarok. Most már a Nők Lapját veszem, ne gyöpösödjek be.

Néha előveszem a régi Kismamákat elolvasni, de már újat nem vennék belőle.

2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezért mondtam le pár hónap után. Egész nap csak a baba a téma, akkor még ilyen újságot is olvassak? Inkább elkezdtem könyvtárba járni.

Amúgy én úgy vettem észre, hogy ismétlik magukat. Szerintem nagyjából sejtik a szerkesztők, hogy ezt nem sokan járatják évekig.

2010. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

N e m!

Minden fentvan a neten, ami nincs az nem létezik!

A magazinokat csak kidobod, pénzkidobás is...szóval nem éri meg.

2010. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem. Net mellett meg foleg nem. Egyebkent sem olvasok babas oldalakat gyakran, max ezt es forumozni szoktam. Ha valami erdekel, akkor celiranyosan keresek es kesz.

Volt mar olyan, hogy vettem ilyen ujsagot pl kupon, vagy ajandek kiskanal miatt (mert azt szerette a legjobban a fiam, viszont sehol sem tudtam ujat venni).

De akkor is ugy voltam vele, hogy nem tudtam kihasznalni az ujsagot. A cikkek fele nem is erdekelt, mert terhesen nem kivantam babazasrol olvasni, baba mellett mar nem erdekeltek a terhes temak.

A tobbi magazinnal is igy jarok, amiota gyermekem van. Sokszor hetekig pakolgatom, arrol almodozom,hogyha egyszer leulok, akkor majd atolvasom, vegul jon a nagytakaritas es kidobom, vagy odaadom valakinek.

2010. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én soha nem fizettem elő semmi ilyesmire,mert ahogy már előttem is írták,a neten minden fent van ami érdekelhet!
2010. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretem ezeket, 1-szer 2-szer vettem meg ha volt valami jó kupon benne ami miatt megérte, de talán 1 cikket sem olvastam el. Megnéztem a babákat benne aztán ennyi. :)

Nem akarok minden hülyeséget elolvasni, inkább az anyai ösztönömre hallgatok, nem valami hülye magazinra.

2010. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!