Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerhetek jo tanacsot anyukakto...

Kerhetek jo tanacsot anyukaktol? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Marciusban szuletett a kislanyom eleg nehezen,az orvosom vegig mellettem allt,es nagyon halas vagyok neki,ezert gondoltam hogy karacsonyra szeretnek neki ajandekozni valamit,csak azt nem tudom mit lehet,otleteket szeretnek kerni.Valaszokat elore is koszonom.Jaj,Doktornorol van szo.
2010. nov. 9. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy közös képet a kislányoddal valami szép keretben bőven elég lesz. Hidd el, neki pont ugyanolyan páciense vagy mint bárki más.
2010. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Akkor nem köszönted meg valamivel? ( hálapénz)

Azóta már annyi gyerek született nála, hgy arra sem emlékszik hogy ott jártál.Sok idő telt el azóta.

Szerintem felesleges!!!!

2010. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze hogy kapott halapenzt,es nem felejt el mert az utcan is koszonunk egymasnak,csak ez az erzes belulrol jon,es a masodikkal is hozza szeretnek jarni.Es otleteket kertem nem azt hogy felesleges vagy nem,bocsi:-)
2010. nov. 9. 15:49
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem bunkóságból írom, de sajnos az ilyen emberek miatt mint te, született meg a hálapénz.

Adj neki egy Mercit, a kicsi képével. Nem hinném hogy többre szükség lenne.

2010. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van:-)de ettol en meg nem lettem okosabb.Aprosagra gondoltam,nem Mercire:-)
2010. nov. 9. 15:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a kioktatókkal:) Ha Te úgy érzed, hogy szeretnél neki valamit ajándékozni, mert melletted állt amikor szükséged volt rá, akkor tedd! Szerintem babaképekből rengeteg van neki, de ha a babakép keretébe gravíroztatsz neki valami aranyos szöveget, annak biztos örülni fog.
2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem biztos meg hogy adok,csak gondoltam kapok erdekes valaszokat es ha valami megteccik akkor megajandekozom...
2010. nov. 9. 16:01
 8/20 anonim ***** válasza:

On: Szerintem is valami képet, esetleg egy jövő évi naptárt a gyereked képeivel, vagy valami könyv, édességcsomag. Ennyi jutott eszembe...........


Off: Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy az orvosoknak nem hatol a szívükig az ilyen apróság, egy jó vastag boríték, annál inkább.

Persze tisztelet a kivételnek, az én dokim is kedves meg minden, mai napig hívhatom ha gondom van, de terhesség alatt, és szülésnél szerintem kifizettem az árát!

2010. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nagyon jo otlet,koszonom,egyebkent 3 napig vajudtam es vegig melettem volt,megerdemli az elismerest barmikor.
2010. nov. 9. 16:03
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a mercis nem autóra gondolt hanem a csokira :)
2010. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!