Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normalis erzes, mas is igy...

Ez normalis erzes, mas is igy van ezzel vagy csak en?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves babank a ferjemmel es szeretnenk egy masodikat. Mikor az elsovel voltam terhes, semmi rosszra nem tudtam gondolni, minden megerzesem bejott, de miota az elso megszuletett, nem tudom, hogy be merjem-e vallalni a masodikat, ugyanis nagyon rossz erzesek kavarognak bennem, amiket sehogy sem tudok kiverni a fejembol pl. veteles, de leginkabb sulyos betegseggel szuletett gyerek. Mit tegyek, szerintetek bevallaljam vagy ne? Azt hittem, majd elmulik ez az erzes, de nem, egyre erosebb, pedig nem akarok erre figyelni. Egyfelol lehet, hogy csak azert van, mert most, hogy van gyerekem, fel tudom merni a kockazatokat, tajekozottabb vagyok ilyen dolgokban vagy tenyleg jelenthet valamit a megerzesem?
2010. nov. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát érdekes:( ha szeretnél még gyereket, akkor vállald. Mostmár rengeteg fizetős vizsgálatra el tudsz menni terhesen,ami csökkenti a betegséggel születés esèlyét. És ne agyalj ilyen hülyeségeken, még csak meg sem fogant az a gyerek, de már negativan gondolkodsz róla, hagyd ezt abba.
2010. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam is pont ugyanez van, és én sem tudom a magyarázatát! Lehet hogy tényleg az, hogy tudat alatt az elsőt védjük, és mivel tudjuk hogy milyen egy egészséges baba, még jobban tartunk a komplikációktól. Plusz, ugye nem egyszerű egy kisgyerek mellett terhesnek lenni sem!
2010. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem jo kedvemben agyalok ezen nyilvan. Az elsovel ez nem volt...nem tudok szabadulni ettol a gondolattol es nagyon rossz erzes.
2010. nov. 10. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
n is ebbe a cipőbe járok! Kellene egy tesó, de félek, hogy mi lesz ha valami baj lesz. Én megbeszéltem férjemmel a félelmeimet, és arra jutottunk, hogy várunk a tesóval(bár nem így terveztük). Fiam megy bölcsibe én meg dolgozni,talán a "levegő" váltás jót tesz:-)És akkor is jó tesók lesznek, ha mondjuk 5 év lesz a különbség. Szerintem Te is beszéld meg a félelmeket a pároddal, kérdezd ki családi betegségekről ha van, és együtt találjátok meg a megoldást:-D
2010. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne szülj...ha fura érzés kerülget, felejtsd el a babatervezést, majd előkerül a téma mondjuk két èv mulva. Ha meg akkor sem érzed lelkileg készen magad, akkor marad az egy gyerek és éltek boldogan.
2010. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!