Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez baj? Nekem mensi előtt az...

Ez baj? Nekem mensi előtt az első napon csak barnázgatás van a második naptól intenzív vérzés. A végén pedig szintén csak ez a barnázgatás ez normális? Vagy ezzel orvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, ez normális.

"A pecsételö vérzés normális lehet abban az esetben, ha az ovuláció és a menstruáció között legalább 10 nap eltelik pecsételés nélkül. Egyéb esetben a pecsételés arra utalhat, hogy a sárgatest, amely a tüszörepedés után a follikulusból visszamarad, túlságosan hamar elpusztul, lebomlik és a méhnyálkahártya kapillárisai idö elött elkezdenek vérezni. Ebben az esetben sárgatestelégtelenség (corpus luteum insufficiencia) lehet a baj megnevezése."

2010. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy kell teljesen pontosan számolni a ciklust?

Babát tervezünk azéárt lenne fontos.

A barnázás már bele számít ? Vagy amikor rendesen megjön?

Köszönöm!

2010. júl. 13. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
nem számít bele
2010. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem barnázás van, de az első 3 napon szinte észre sem veszem, hnogy megjött: kevés és nem is görcsölök. A negyedik és ötödik napon van a komolyabb vérzés, akár görcsökkel, aztán a maradék két napban megint picike vérzés. A nőgyógyászom szerint ez is normális menzesz. Csak eltér az átlagtól. Nekem viszont az első pecsételős naptól kezdve kell számolnom.
2010. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ciklus első napja a rendes piros színű vér.
2010. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanilyen kutya bajod!
2010. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

annyi mindent lehet már itt olvasni :)

Köszönöm!

2010. júl. 15. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja én ugyanígy jártam itt mindenki azt írta beteges ha sok folyásod meg bla bla nos csak simán 4 különböző orvost kerestem fel emiatt és lásd mindegyik ugyanazt mondta kutya bajom! Én már az ilyen kérdéseket el se olvasom! Mint mondtam semmi problémád nincs 12 éve menstruálok és nekem is mindig így van barnával kezdődik és barnával zárul!
2010. júl. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megnyugodtam, azt hittem betegd vagyok de csak agyilag ezek szerint!
2010. júl. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!