Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Sápy Tamás vagy Dr....

Dr. Sápy Tamás vagy Dr. Fekete István ( Debrecen ) tarifája mennyi most vizsgálatonként a magánrendelőjében? ( nem a szülésre gondolok! )

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő 8-10 ezer alkalmanként.Sápy 1000x normálisabb ,mint Fekete!
2010. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fekete tőlem 7-et kért tavasszal.
2010. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Még annyit, hogy az általatok leírt tarifák rákszűréssel vagy anélkül értendők?
2010. nov. 10. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Sápy jól kitolt az egyik barátnőmmel. Mikor beindult a szülés a barátnőmnél, beüzent Sápy, hogy várják meg, így bentartották a babát, jobban mondva nem hagyták, hogy toljon a barátnőm. Már rég meg kellett volna császározni, mert közben iszonyatosan felment a vérnyomása is, de nem tették. Majdnem ráment az élete. 3 hónapig nem foghatta kezébe a gyereket, ugyanis ennyi idő volt, míg felépült szülés után, addig pedig 30%-os volt a szívműködése, és 4 féle gyógyszert szedett, hogy egyáltalán visszanyerje az életerejét. Mindez azért, mert nem hagyta Sápy doktor úr megcsászározni a barátnőmet. Ő a szülészet szégyene. Egy pénzéhes kretén.
2010. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Na, most jól megijesztettél utolsó, mert én kétórányira lakok tőle, és egy orvos barátom ajánlotta őt, és ajánlott be hozzá. Most voltam nála inszemen. Kb fél éve ismerem, és nekem nem volt vele semmi bajom eddig. Első alkalommal 11-et kért el. Rákszűrés, hüvelyi uh, mert PCOs-m van, meg beutalt vérvételre. Második alkalommal 5-öt kért el, akkor csak megnézte az eredményeimet, meg a férjemét és konzultáltunk, hogy inszemet javasol. Aztán azóta nem is fizettem, mert behívott a klinikára, és ott a meddőségi az ugyebár nem a saját magánja. Szóval nekem nincs vele rossz tapasztalatom, de ezek után eléggé beparáztam. Még nem döntöttem, hogy nála szülök-e, ha összejön, mert messze lakom. A másik dokit nem ismerem, de nekem egy orvos ajánlotta. Sztem ha ekkora bajt okozott, akkor többet nem követ el ilyen hibát. Ha mégis, akkor tényleg rossz orvos.
2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszoló, nem akarlak megbántani benneteket, de az én problémámnak semmi köze a szüléshez, vagy a gyerekvállaláshoz ( endometriózisom volt, gyereket már nem akarok ) de ez a kérdésben benne is van NŐGYÓGYÁSZATI VIZSGÁLAT ÉRDEKEL!!!
2010. nov. 12. 20:26
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem sajnos rossz tapasztalatom van Sápy-val, a másik orvoshoz nem volt szerencsém. Nekem csak annyi a rossz tapasztalatom, hogy először nyúl, utána közli, hogy ide-meg ide nyúlok és fájni fog, vagy kellemetlen lesz. Úgy kezelt mint egy darab fát, számomra érzéketlen orvos.

(de ez az én tapasztalatom és véleményem)

2010. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Akkor,kedves kérdező,máskor ilyen típusú kérdést az EGÉSZSÉG-NŐK EGÉSZSÉGE kategóriában tegyél fel!Ez a kérdéskör ennek a témakörnek a fent szereplő kategóriákba nem illő-de témához passzoló-kérdéseinek van...a Ties már-SAJNOS-nem ide való!
2010. nov. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező komment előtti író vagyok.


Bocsi, hogy írtam!! Felejtsd el!

2010. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért itt tettem fel mert sokan meddőséggel kapcsolatban járnak hozzájuk, nagyobb eséllyel látja ebben a témakörben olyan, aki járt is nála. De azt hiszem a kérdésben egyértelműen megfogalmaztam, hogy nem a szülésre gondolok, és hogy tarifára vagyok kíváncsi. Ennek ellenére aki azóta válaszolt és felteszem tudja a választ a kérdésre, az is csak pocskondiázta Sápy-t a kérdésre nem válaszolt! Már bocs, de ez nem fórum, ha fórumozni vagy cseverészni akarok, nem erre az oldalra jövök, ha meg arra vagyok kíváncsi hogy milyen orvos, akkor azt kérdezem!
2010. nov. 13. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!