Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecen, Vénkert vagy Csigeke...

Debrecen, Vénkert vagy Csigekert környékéről anyukák vannak itt? Lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Egy 15hónapos kisfiam van, és nem nagyon van társaságunk. Mi a Böszörményi úthoz lakunk közel, és jó lenne hasonló, babás anyukával sétálgatni, játszóterezni, beszélgetni.
2011. máj. 27. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem Vénkert és Csigekert környékéről szóba jöhet valaki? :)
2011. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, szóba jöhet, szívesen megismerkednék BÁRKIVEL, aki hasonló helyzetben van, mint én!

Csak azért keresnék környékbélit, mert akkor könnyen megoldható lenne a találkozás. Vannak velünk egykorú babás ismerőseink páran, de mivel nem a szomszédban laknak, így olyan ritkán sikerül találkoznunk. :(

De írj nyugodtan! :)

2011. máj. 28. 08:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 01:04!

Nem tudom miért kérdezted, de ha nem írsz, akkor nem tudunk beszélgetni!

2011. máj. 29. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, itt vagyok. Azért nem írtam, mert lusta voltam. Most meg őszinte :) Mi közel lakunk a belvároshoz, szívesen elbuszozunk felétek valamelyik játszótérre (ahol biztonságos hinta van) a héten is akár, ha jó az idő. Az én kisfiam 2 éves lesz jövő hónapban. Ha benne vagy, már csak egyeztetni kell. Hogy szokott aludni a gyerkőcöd? Az enyém ált. du. 3-ig, tehát 4 körül már ott tudnánk lenni felétek. De felénk is van játszótér, legközelebb az, amelyik az Erzsébet u. kanyarban van.
2011. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
újkertben lakunk.mikor szoktatok sétálni?az én fiam fél évvel idősebb,mint a tiéd.mi a máltaira járunk.délutáni sétához szivesen csatlakozunk
2011. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jujj de jó! Fogok jelentkezni ha délután elalszik a fiam (1-4között szokott), de most mennem kell.
2011. máj. 31. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
06.49-es vagyok.mi olyan 16-16.30 között szoktunk indulni,és hatkor jövünk haza.addig séta,játszóterezés van.
2011. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam nektek privit!


Azért ha van még más is, aki ismerkedni szeretne, szívesen fogadom!

2011. máj. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!