Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legócskább és melyik...

Melyik a legócskább és melyik a legszupibb POPSITÖRLŐ?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 07:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

A legsz...rabb szerintem a Johnsons rózsaszin tiszta pötty a babák feneke tőle.


a legjobb a DM Babylove fehér törlőkendő


persze minden szubjektiv....

2010. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
ami Nekem nayon bevált az a Lidl-s. Pampers sinsitive is jó. Amelyik nem győzött meg a Nivea.
2010. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nálunk a Johnsontól sok baba allergiás lett. Nagyon rossz volt egy noname amit a száz ft-osból kaptam, ha ránéztem már elszakadt, nemhogy hozzányúltam volna. Legszupibb nincsen, inkább csak jók vannak. Ebből sok bevált, jó a nivea, dm-es, tescos, de én általában német o-ból hordom nagy tételben.
2010. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Gabi, nagyon jó illata van, nem szakad, elég nedves!


Egyszer vettem piacon Nem tudom mi volt a neve, hát húsvéti kölni szaga volt ;$

2010. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, amelyiknek van "kupakja" (kemény műanyag zárókupak), így nem szárad ki, és mikor kell gyorsan, hamarabb hozzájutsz, mint a síma fóliáshoz, vagy állandóan keresgélni kell, hol nyílik, vagy már nem tapad, és kiszáradnak a nedves kendők. Az aldisnak olyan van. Még az is szempont nálam, hogy kivételnél könnyen külön válik e a többi (következő) kendőtől, és hogy mindig egynek jön kifele a sarka, mikor letéped az utolsót, így a következőnél nem kell keresgélni, hogy hol tudom megfogni a kendőt. Az aldis nagyon jó, ezekkel a pozitív tulajdonságokkal bír. Babámnál szerencsére nem kell arra figyelni, hogy nehogy irritálja a bőrét, mert nem érzékeny bőrű. De egyébként rengeteg embertől hallottam már, hogy a johnson nem jó. A huggies-t próbáltam, nem tetszett, mert a fent említett negatív tulajdonságokkal bír. Ha a gabi gyártana nedves törlőt, kipróbálnám, mert samponba bevált (belemegy a szemébe a gyereknek, de semmi baja nem lesz tőle):D
2010. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Bocs, 8:19-es vagyok, most olvasom, hogy van gabi törlő. Nem élek Magyarországon, nem tudtam, hogy van olyan is, majd kiküldetek egyet csomagba kipróbálni:D
2010. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
neogranormon bevált, tescos sensitive szintén és a penny-s sensitiv popsítörlő is jó volt de most már azért nem veszem mert nehéz a visszazárása.
2010. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat próbáltam... Pampers sensitive-nek nagyon rossz a nem létező illata, ráadásul ragacsos maradt a baba popsija. A pampers kék és zöld nekem túl nedves, utána még szárazzal át kell törölni mindig a fenekét.

Amit most használok, az a Nivea soft&cream, ezt nagyon szeretem. Imádom az illatát, elég puha, és pont annyira nedves, amennyire kell. Egy hátrány: elég drága.


Viszont arc- és kéztörléshez a mindennapokban Pampers clean&play-t használok, mert ezt egyenként lehet kihúzni a csomagolásból, tehát nem húzza ki a következő darabot, és az illata is jó. Elég nedves ahhoz, hogy egy összekoszolt kezecskét vagy arcocskát le lehessen törölni vele.

2010. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Először is Off a külföldi anyukának: épp egy hete jöttünk rá az illata alapján, hogy a Gabi megegyezik a holland Zwitsal-lal (kb. így írják), amit szerintem máshol is lehet kapni. Ja, és nem csak az illata egyezik, hanem a gyártója is. :)

Na nálunk ez vált be a legjobban, a Gabi.

Ami a legjobban felidegesített, az a Huggies volt. Először még nem is volt vele semmi baj, de 2-3 hét után ahogy megfogtam két ujjal, hogy kihúzzam, csak csipeteket tudtam róla leszakítani.

2010. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Pampers sEnsitive kendőt használtam nagyon sokáig pampers pelussal. Már szobatiszta, ugyhogy popitörlésre bármely nedves wc papir jó. Vettem dm zőldet is, kiszáradt hamar és nem volt elég vizrs, tapadt.
2010. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!