Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek most nyári ruhát?...

Vennétek most nyári ruhát? Vagy felesleges most megvenni? Lehet nem is lesz rá jó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem merek ennyire előre vásárolni, most 10 hós és 74 cm a kisfiam, ki tudja mekkora lesz a nyáron.
2010. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg.Rengeteget fog addig nőni,nem tudod pontosan kiszámítani.Én most estem abba a hibába,csak fordítva mint te.Amikor terhes voltam,vettem már télire is bundazsákot,meg melegebb rucikat,de olyan hírtelen nyúlt,hogy most mire jön a tél,pont kicsi lett rá:(
2010. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Áááááh, biztos nem. Pláne, hogy lövésem sincs, mekkora lesz a nyáron. Csak habokra nem vásárolnék, totál lutri.
2010. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyire előre nem vennék még nyári ruhákat. Most 1 éves a kisfiam, 76 cm, nyárra szerintem jó lesz rá a 80-86-os méret.
2010. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem!!!!! Soha többet!

Fordítva ugyanis már megszívtam: nyár vége felé vettem egy overallt a fiamnak (DM-es bababónusz kupon a c&a-ba, augusztusig volt jó, így aug. végén megvettük az overallt). Akkor volt kb 62-63 cm. 74-es rucit vettem!

Most 70 centi, és már most látom, hogy nem fogom tudni ráadni télen... Még jó hogy nem vettem le róla a cimkét (valamit sejthettem), úgyhogy szerintem felteszem a netre, és megpróbálom eladni!

2010. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly télen vásároltam be pólókból, rövidnadrágból, idén azokat hordta a kisfiam. Nyáron már semmit nem kellett vennem.
2010. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vettem idén a leárazott nyári holmikból elég sokat.

Szinte biztos vagyok benne, hogy nyáron a 92-es ruhák lesznek jók a kislányomnak, így mertem megvenni.

Olyanokat vettem főleg, amiknek állítható a dereka.

Auchan-ben találtam nyári halásznadrágot 500 Ft-ért, Tescoban trikót 350 Ft-ért, rövidnadrágot 600 Ft-ért. Szerintem nem bánom meg.

2010. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!