Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy ez nekünk...

Jól gondolom, hogy ez nekünk felesleges?

Figyelt kérdés

Baráti pár felajánlott egy-két dolgot születendő babánknak! Viszont egy valamit nem értettem, felajánlottak egy autósülést. A férjem beszélt a sráccal, ő meg ugye nagyon ért ezekhez!:)

Mondja,hogy ajánlották ezt az ülést. Mondom,hogy az még akkor nem most kellhet,hiszen a babakocsinknak van hordozója. A férjem szerint a srác azt mondta,hogy ők is az elején használták, egy éves korára már pici lett.

De most akkor nem értem! Miért jó egy autósülés külön,ha van hordozó,amit ugye fel tudok tenni a babakocsira. Gondlom ezt meg nem! Vagy miről beszélhettek a fiúk?:)


2011. szept. 20. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyiból lehet jó, hogy nem kell mindig kivenni az autóból, és átrakni a babakocsira a hordozót, és ugyanez vissza, hanem van egy a babakocsira, meg van egy külön az autóba.
2011. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Jól sejtettem! Csak így kevesebb hely marad a kocsiba,mert ugye vinni kell pluszban egy "alkatrészt"!:)
2011. szept. 20. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:

De a hordozót nem tudod 1 éves korig használni.

Egyébként nem tudom, milyen ülésről van szó. Mi olyat vettünk, ami 0 hónapos kortól használható, de csak 6 hónapos korában, mert nem tudtam, hogy van ilyen, sajnos. Nagyon kényelmetlen volt a hordozó, minden szempontból. De, van, aki meg azt szereti. Úgyis kitapasztaljátok.

2011. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk kb. 6-7 hónapos koráig fért el a hordozóban, 8 hónaposan kapta meg élete első autós ülését, addigra már stabilan tudott is ülni. Tehát nem felesleges az autósülés, bár tény és való, hogy kicsit később lesz rá szükség.
2011. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nagyon fogsz még neki örülni később. Most még feleslegesnek látod, pedig nem az. Ja, és persze, nem olcsó mulatság egy jó autósülés. A hordozó és az autósülés két különböző dolog.

Nem tudod, milyen ütemben fejlődik majd a kicsid, lehet, hogy a hordozót gyorsan kinövi majd. Pont ma töltötte be a 6 hónapot a kisfiam, de lassan kicsi lesz neki a hordozó, bár még elfér benne, ha utazunk. A téli hónapokban már tuti nem lesz jó, főleg, ha overállban, meleg cuccban kerül bele.

2011. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!