Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bioptron lámpa, vagy infra lámpa?

Bioptron lámpa, vagy infra lámpa?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam meg van fázva,ez már enyhült kicsit,mostanra enyhe középfülgyulladása van.Nem tudom mivel segíthetnék még neki.Meleg sót teszek a fülére,kapott rá antibiotikumot is.Melyik lámpa hatásosabb?
2010. nov. 23. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az infrára szavazok! Meleget ad, mint a só. A bioptron a fény erejével gyógyít hő nélkül. Nálunk semmi hatása nem volt. Persze sokan le fognak hurrogni, de ez akkor is így van. Szerintem semmit nem ér.

Ha hiszel benne, és nektek eddig hatásos volt, akkor a bioptronnal könnyebb az életed mivel nem melegszik, nem kell annyira figyelni, hogy nehogy fájdalmat okozz vele.

2010. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A bioptron lámpa nem erre való(megfázás), arra az infralámpa jó,ami melegít.

Én arcüreggyulladásra használtam


A bioptron lámpa polarizált fénnynel gyógyít, ennek sejtregeneráló hatása van.

" A polarizált fény, köszönhetően az 1 cm-es behatolási mélységnek eléri a kapilláris erekben keringő vért és az ott található immunitásért felelős sejtek aktivitását fokozva fejti ki jótékony hatását."



Mind a kettő (infra, bioptron) is hatásos, ha a megfelelőt használja valaki.

2010. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Infra lámpát használunk mi is,arcüreggyulladása és középfülgyulladása is volt a lányomnak már,most is épp az arcürege van szegénykémnek tele,kb 5napja lámpázunk napi 3x10-15 percet.Orrcseppezünk,de antibiotikumot sikerült eddig elkerülni,tényleg használ az infra,csak nagyon nehéz egy 4 éves gyerekkel egy helyben ülni,föleg hogy mellette van még egy 1,5évesem is.Szóval vedd az öledbe olvass neki mesét,mondókákat úgy jobban kibírja:)

Mostanában lehetett kapni Lidl-ben,Aldi-ban "Zsebmelegítőt",én vettem is.Ezek egy zselével töltött kis műanyag párnácskák,amiben van egy fém lapocska,ezt maghajlítva a zseléből só lesz és jó meleg lesz.(számomra egy csoda,bár biztosan egyszerű kémiai folyamat)Szóval ezeket becsavartam textil pelenkába és mint egy hajpántot úgy tettem a lányom fejére,fülére,amíg ki nem hűlt,ez nem zavarta egyáltalán,közben simán játszott,kb 30-40percig meleg és ezt is hatásosnak találom,mert utána olyan jól ki tudja fújni az orrát.

2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!