Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit illik venni bölcsődei...

Mit illik venni bölcsődei gondozónéninek karácsonyra? Vagy mit csináltok a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Őszintén semmi kedvem sem pénzem rá, de tudom, hogy elvárás ott és persze nehogy már az én gyerekem lógjon ki a sorból. Írnátok ötleteket, és értékhatárokat? Előre is köszönöm.
2010. nov. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly 1-1 doboz desszertet kaptak.

Nem tűnt úgy, hogy elvárták volna. Nagyon meghatódtak tőle, mikor a lányom az év utolsó bölcsis napjád odaadta nekik (velem együtt).

2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A húgom is bölcsis gondozónő. A karácsonyt sem tartja, így nem is vár semmilyen ajándékot, amúgy sem várna és nem is fogja jobban szeretni, akitől ajándékot kap, illetve kevésbé, akitől nem kap...
2010. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs megsérteni a gondozónőket, egyet sem. De már annyira megismertem a miénket, hogy tudjam, ő várja, mint ahogy elvárja a bölcsőde támogatását is. Valamilyen fokig szerintem ezzel nincs is semmi baj. Én tiszta szívemből vásárolnék valami ajándékot, vagy csinálnék a gyerekkel közösen, ha azt érezném, hogy számít neki a gyerekem, nem csak egy a sok közül. De nem ezt érzem, mindegy. Mondjuk különösebb gondom nincs tényleg a gondozónővel, de nem érzem a bensőséges viszonyt közte és a gyermekem között, ahhoz, hogy külön ajándékkal kedveskedjünk a szeretet ünnepén. Ennyi.

Az élet viszont már megtanított arra, hogy sajnos igen is, hogy sokszor sokat számít a megfelelés, és nekem nagyon nem mindegy, hogy ki és hogyan van a gyerekemmel együtt, amikor én nem lehetek ott.

Kérlek szépen Titeket, ne azt írjátok le, hogy nem kötelező adni, hanem hogy miket szoktatok vinni ilyenkor. Köszönöm szépen előre is.

2010. nov. 26. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Bonbon, tea, kávé, kézkrém, tusfürdő, kis szobanövény...ilyesmiket adtunk, mindig nagyon örültek.
2010. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húgom bölcsis és mi egy szép sálat fogunk adni. =) Amikor az öcsém volt bölcsis, egy nyakláncot kapott a gondozónéni.
2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!