Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adtok párotoknak karácsony...

Mit adtok párotoknak karácsonyra, ha nem futja drága ajándékra? 2 éves gyerkőc nevében mit adhatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éves gyerek nevében semmit. A gyerekek onnantól adnak ajándékot, amikortól tudnak és akarnak valamit készíteni.


Sajátomban: hát idén még nem tudom, de tavaly rajtoltam egy kedves figurát, és azt rányomattam egy pólóra. Nem drága, mégis személyes ajándék. Férjem gyakran hordja a pólót...

2011. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy a férjem nem értékeli az ilyen póló-bögre-fotókönyv dolgokat
2011. nov. 9. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a babánk születésének évében annyira "leszegényedtünk", hogy egy szép levelet kapott a férjem tőlem és nagy öleléseket, csókokat. nem bánta :)


A gyerekek nevében én sem adok semmit. A kisfiam most 3 éves, vele majd csinálunk vmit vagy rajzol egy szép firkarajzot, amihez kedve lesz. arra is gondoltam,hogy csinálunk valamilyen mézeskalácsot, azt élvezné, mert gyúrhatná a tésztát, a cukormázat ő is kencézhetné a tésztára, de eddig ő sem készített semmit.


szerintem fényképekből fotókönyv is szép ajándék, amiket te ragasztasz be vagy egy nyomtatott póló, sál, zokni stb.

2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor vmilyen használati tárgy? :boxeralsó, zokni, autóillatosító, fülhallgató az mp3 lejátszójába stb. Ezek nem olyan drága dolgok.
2011. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, a gyerek nevében még nem kell, bár ha nagyon akarsz valamit, akkor nyomtasd a tenyerét egy lapra és tedd a karácsonyfa alá. Én azt kaptam bölcsis anyák napjára és még mindig a hűtőn van.


Apának én ilyenkor valami általa szeretett röviditalt adok. Pl Un.cum vagy Vodka.

2011. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kulcstartó a pici képével?

Valami, amit a munkahelyére be tud vinni vagy autóba.


Külön a gyerekek nevében nem adok, nálunk a Jézuska hozza az ajándékokat a fa alá.

2011. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

sólisztgyurmából "vagtunk ki" sutiformaval hoembert, meg sunit, meg csigat, kilyukasztottuk, kifestjuk, és azt (karacsonyfadisz)


szinten solisztgyurmabol csinalt kigyot, koretekerte a mecsesnek, kifestette, kilakkozta :), és azt


ratenyerelt a nyomdájára, aztan egy papírra, alairtam a datumot, és bekereteztem (uveglap+farostlemez, 400 ft), es azt :)


az en nevemben: sheivajas kezkremet, mert kapott szulinapjara egy kicsit, es az elfogyott, most kap egy nagyot

valami mintas alsogatyat, amit en is meg a gyerek is imad rajta :))

meg sok csokit, kulonleges sort, meg az ikeabol valami parnat, mert az ove nem jo, es mindig az enyemet akarja lenyulni :)))

2011. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam bolcsis es mezeskalacs hazikot csinalnak es azt diszitik fel. Ez megy apanak a fa ala. Ha jol ertettem par nappal ezelott a bolcsibe, a mezskalacs hazikonak az lapjait a szakacs suti majd meg aki egyebkent az ebedet is kesziti nekik es a gyerkocok majd a gondozok segitsegevel osszerakjak es feldiszitik. Oszinten nem tudom mennyire nehez de ha nem is hazikot akkor valami mezeskalacs fat, hoembert biztosan el lehet kesziteni es meg a gyerek is elvezi feldisziteni. Az en kisfiam majdnem 23 honapos lesz karacsonykor. Ezenkivul keszitenek biztosan valami sajtkezuleg keszitett kepeslapot (husvetra is kaptunk meg anyak/apak napjara is). Fenyotobozbol is lehet kis diszeket kesziteni amik megmaradnak emlekbe. Hobbi boltbol szerezz pici szines vattacsomo csomagot (nagyon olcso, szerintem olyan 300Ft korul) es tedd a fenyotoboz koze es ugy nez ki mint egy apro karacsonyfa. :)

[link]

2011. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek nevében semmit, az olyan giccses.

Tavaly pl egy SW-os alsógatyát kapott párom és meg fehérneműt.

(legtöbbször fehérneműt vesz nekem, van közel egy Triumph olutlet:-)))))

2011. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!