Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kompatibilis a Lego Duplo a...

Kompatibilis a Lego Duplo a későbbi "normál" Legóval?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk, hogy az lesz a 2,5 éves fiunknak az ajándék, meg persze később bővítenénk is az alapkészletet, de nem tudom, hány évig használná. Elég borsos az ára, sajnos.
2010. nov. 24. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, a duplo nagyobb, ezért való a kisebbeknek

nem lehet összeilleszteni egy lego duplot meg egy sima legót

2010. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, kár. Akkor még gondolkodunk.
2010. nov. 24. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem egy olcsóbb kisebb dobozzal mindenképpen vegyetek neki, ha már eszetekbe jutott! Nagyon szeretik a gyerekek, és szerintem a duplónál nincs jobb dolog a világon! :-) Elfogult vagyok mert imádtuk a húgommal a legót, de még nagyobb korunkban is szívesen duplóztunk.

Egyébként összeilleszthetőek a Legóval, de csak a vastagabb fal elemekkel. Én építettem vele így sokszor. De nincs jelentősége, mert külön is lehet vele játszani. Egy 2-3 éves gyerkőc még SOKÁIG fog vele játszani, ne hagyjátok magatokat lebeszélni róla! :-)

2010. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg veszünk neki, de a normált. Szerencsére sosem volt az a "beveszem a számba, megkóstolom" fajta, s elég ügyesen épít. Láttam néhány legót 3-4 éves kortól is, gondolom azok az egyszerűbbek, nagyobb darabokkal. A nagyszülőktől ritkán kap ajándékot, de karácsonykor kitesznek magukért, így ezt kérünk.

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 25. 06:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyetek,mert az én lányom már elmúlt 5 éves és még mindig jobban szereti a duplot mint a sima legot.
2010. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár látom régi kérdés, de kompatibilis, tökéletesen illeszkedik a duplo meg a normál lego.

persze nem az összes eleme, de a többség igen.

Kipróbáltam, tuti.

A reklámban is így van, ott hallottam, kipróbáltam és valóban, 4 normál lego tesz ki egy duplot.

2011. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze lehet építeni, a Duplora nem lehet ráépíteni a kicsi legót, de fordítva működik a dolog. Tehát a sima kis méretű legóra rá lehet építeni a duplot.
2014. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!